برپایی نمایشگاه «دستاوردهای انقلاب اسلامی» در یاسوج


برپایی نمایشگاه «دستاوردهای انقلاب اسلامی» در یاسوج

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از برپایی نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در یاسوج طی بهمن‌ماه امسال خبر داد.

به گزارش اخبار نمایشگاه ها از کهگیلویه و بویراحمد، عزیز فیلی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد روز گذشته، ۲۰ آبان‌ماه در نشست هماهنگی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: این نمایشگاه از ۱۲ تا ۲۲ بهمن‌ماه برگزار خواهد شد.
وی افزود: این نمایشگاه مستندی از دستاوردهای انقلاب در چهل سال تلاش و همبستگی و اتحاد ملت برای اعتلای ایران اسلامی است و باید در محلی باشد که دسترسی مردم به آسانی انجام شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: بیان دستاوردهای انقلاب با استفاده از زبان هنر باید از مشخصه‌های این نمایشگاه باشد.
فیلی تصریح کرد: همچنین از هر دستگاه اجرایی نیز یک کارشناس به صورت ویژه و مستمر فعالیت‌های انجام شده در آن دستگاه را پیگیری و گزارش دهد.
وی با بیان اینکه در پیش از انقلاب، رژیم ستم‌شاهی عشایر کشور را در تنگنا و محرومیت قرار می‌داد، یادآور شد: طاغوت همواره از آزادی‌خواهی و روحیه حماسی عشایر وحشت داشت.

 preloader