بزرگترین رویداد صنعت تاسیسات در حال برگزاری


بزرگترین رویداد صنعت تاسیسات در حال برگزاری

نامداران صنعت تأسیسات از ایران و 19 کشور مناطق مختلف جهان در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات ساختمان و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی تهران گردهم آمده‌اند تا ضمن عرضه جدیدترین صنایع، تجهیزات و توانمندی‌ها و تولیدات خود، با آخرین پیشرفت‌های این صنعت نیز آشنا شوند.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع‌رسانی هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات تهران؛ در این نمایشگاه که بزرگترین گردهمایی فعالین صنعت تأسیسات در ایران محسوب می‌شود 439 شرکت داخلی و خارجی حضور و مشارکت دارند و جدیدترین تولیدات و خدمات خود را ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار داده‌اند.

دکتر عبدالکریم جلالی رئیس ستاد برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات با بیان اینکه این نمایشگاه از یکم تا چهارم آبان‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپاست، گفت: از مجموع مشارکت‌کنندگان در نمایشگاه ۳۶۳ شرکت داخلی و ۷۶ شرکت و نام تجاری خارجی هستند.

وی اضافه کرد: آلمان، ترکیه، فنلاند، چین، انگلستان، لهستان، کره‌جنوبی، مالزی، فرانسه، هند، اسپانیا و ایتالیا از جمله کشورهای حاضر در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات ساختمان و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی تهران هستند که در کنار شرکت‌های ایرانی، تولیدات و خدمات خودشان را عرضه می‌کنند.

دکتر جلالی با بیان اینکه در طول برگزاری نمایشگاه صنعتگران، انبوه‌سازان، مشاوران و صاحبان صنایع استان‌های مختلف کشور در نمایشگاه حضور می‌یابند،گفت: قرار است در مدت زمان برگزاری این نمایشگاه چند هیئت تجاری، بازرگانی و سرمایه‌گذاری نیز از کشورهای مختلف در محل نمایشگاه حضور یابند و ضمن بازدید از غرفه‌ها و سالن‌های نمایشگاهی، با شرکت‌های داخلی وارد مذاکرات اقتصادی شوند.

وی با بیان اینکه هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات در فضایی بالغ بر 43 هزار متر مربع برگزار شده است، گفت: در حاشیه این نمایشگاه چندین همایش و نشست علمی آموزشی با همکاری تشکل‌های صنعت تأسیسات و با حضور استادان دانشگاه‌ها و اندیشمندان و مدیران شرکت‌ها و کارخانه‌ها برگزار می‌شود.

رئیس ستاد برگزری نمایشگاه افزود: آشنایی با نوین‌ترین تولیدات و پیشرفت‌های این حوزه، تبادل اطلاعات، دانش فنی و فناوری روز بین مشارکت‌کنندگان و متخصصین، آشنایی شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان با آخرین دست‌آوردهای عرضه شده در بخش سیستم‌های گرمایش و سرمایش، ایجاد ارتباط مستقیم بین تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان، ایجاد فرصت‌های سرمایه‌گذاری، ایجاد فرصت‌های اشتغال‌زایی و بازاریابی و توسعه صادرات، مهمترین اهداف برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات است.

دکتر جلالی افزود: صنعت تأسیسات که در صنایع مختلف از جمله صنعت نفت و پتروشیمی، نیروگاه‌ها، آب و فاضلاب، ساختمان، صنایع غذایی، پزشکی، نساجی و دام و طیور نقش حیاتی دارد از قدیمی‌ترین صنایع کشورمان محسوب می‌شود که با برخورداری از دانش آکادمیک و تجربه فعالین، سابقه‌ای بیش از نیم قرن تولید برای مصرف داخلی و خارجی داشته و صادرات به دیگرکشورها نیز نشان از توان بالای تولیدی این صنعت در ایران دارد.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر این نمایشگاه به پایگاه اینترنتی www.NNI.ir مراجعه و یا با شماره تلفن‌های 88203020 – 021 تماس بگیرند. هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات تا 4 آبان ماه هر روز از ساعت 9 تا 17 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

 preloader