نمایشگاه تجهیزات ورزشی با حضور سلطانی‌فر افتتاح شد


نمایشگاه تجهیزات ورزشی با حضور سلطانی‌فر افتتاح شد

تمجید از حضور فدراسیون فوتبال و بازدید وزیر از غرفه‌ها

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان پس از افتتاح هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ورزش و تجهیزات ورزشی از غرفه‌های این نمایشگاه نیز بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری اخبار نمایشگاه ها ، هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ورزش و تجهیزات ورزشی صبح امروز (شنبه) با حضور مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان افتتاح شد.

در این مراسم مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، سلطانی‌فر را همراهی می‌کرد و نکته جالب توجه شوخی وزیر ورزش درباره نحوه افتتاح این نمایشگاه بود چرا که روبان افتتاح از داخل نمایشگاه به سمت بیرون و مقابل در ورود و خروج بود که وزیر ورزش در این خصوص به طعنه گفت جالب است که این باید روبان را از این طرف قیچی کنیم. محمدرضا ساکت دبیرکل فدراسیون فوتبال نیز در نمایشگاه حضور دارد.

فدراسیون فوتبال نیز در این نمایشگاه غرفه‌ای را دایر کرده است تا فعالیت‌ها، رخدادها و دستاوردهای چندین و چند ساله خود را در این نمایشگاه به معرض نمایش بگذارد.

مسئولان وزارت ورزش و جوانان از این بابت فدراسیون فوتبال را مورد تمجید قرار دادند که سعی کرده به عنوان یک فدراسیون ورزشی حضوری فعال در نمایشگاه بین‌المللی ورزش و تجهیزات ورزشی داشته باشد.

علی محتشم امیری رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت نمایشگاه میلاد نور و برگزار کننده این نمایشگاه نیز در این خصوص گفت: خدا را شکر می‌کنیم که برای هفدمین سال متوالی و در سال حمایت از کالای ایرانی بار دیگر افتخار برگزاری نمایشگاه بین‌المللی ورزش و تجهیزات ورزشی نصیبمان شد. بی‌شک یکی از عمده‌ترین عوامل توسعه پایداری در هر کشوری سلامت جامعه است که این مهم نیز بدون توجه ب بحث ورزش میسر نیست.

عباس قبادی سرپرست و عضو هیئت مدیره شرکت سهامی نمایشگاه‌ها نیز در این خصوص گفت: تا چند دهه پیش سرگرمی تنها وجه ورزش تلقی می‌شد اما در چند دهه‌های اخیر پیوندی ناگسستنی میان اقتصاد و ورزش بوجود آمده است. جذب گردشگر، تبلیغات وسیع رسانه‌ای، نقل و انتقال چند ده میلیون دلاری ورزشکاران، فروش بلیط، اسپانسرینگ و … از جمله عواملی هستند که وجه اقتصادی ورزش را پررنگ کرده و باعث شده همواره در کنار واژه ورزش کلمه صنعت نیز دیده شود.

به گزارش تسنیم، وزیر ورزش درحال خروج از نمایشگاه بود که یک معلول خواستار صحبت با او بود که با رفتار ناشایست اطرافیان وزیر مواجه شد ولی سلطانی‌فر دستور داد که این معلول صحت کند و قرار شد وی به وزارت ورزش برود و با سلطانی‌فر صحبت کند.

 preloader