نمایشگاه صنایع تبدیلی و اقتصاد مقاومتی در ساوه افتتاح شد.


نمایشگاه صنایع تبدیلی و اقتصاد مقاومتی در ساوه افتتاح شد.

سرهنگ دوم پاسدار علی رسولی فرمانده ناحیه سپاه ساوه در مراسم افتتاحیه، گفت: این نمایشگاه در ۱۴غرفه به معرفی توانمندی‌های داخلی، رونق تولید و حمایت از واحدهای کوچک تولیدی به مدت ۱۰ روز برگزار شده که جمعی از تولیدکنندگان محصولات مختلف کشاورزی، صنعتی، توانمندی‌های تولیدی مشاغل خانگی حضور دارند.

سرهنگ دوم پاسدار علی رسولی با اشاره به نام‌گذاری امسال با عنوان حمایت از کالای ایرانی اظهار داشت: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی و حمایت از ظرفیت‌های داخلی و همچنین حمایت از کالای ایرانی است نمایشگاه صنایع تبدیلی و اقتصاد مقاومتی برای سومین سال متوالی به مناسبت هفته بسیج و به همت بسیج سازندگی در این شهرستان برگزار می‌شود.

وی افزود: هدف از برپایی این نمایشگاه به‌کارگیری جوانان کشور به منظور تقویت شغل‌های کشاورزی، دامپروی و کوتاه کردن دست دشمن از نفوذ در کشور است که در این راستا باید تلاش کنیم با به‌کارگیری جوانان در بحث اقتصاد مقاومتی قدرت نفوذ دشمن را در کشور کاهش دهیم زیرا لازمه حفظ توسعه پایدار کشور جز با توجه به اقتصاد مقاومتی محقق نمی‌شود.

فرمانده ناحیه سپاه ساوه تصریح کرد: غرفه‌های این نمایشگاه به طور عمده تولیدات بسیجیان در حوزه‌های مختلف شهرستان ساوه است.

رسولی عنوان کرد: اجرای برنامه‌های فرهنگی،ایستگاه صلواتی, مشاوره حقوقی, آموزش کارآفرینی، خدمات بهداشتی رایگان، آموزش در راستای ترویج محصولات کشاورزی است.

وی خاطرنشان کرد: طرح‌های بسیاری با ارائه تسهیلات بسیج در این شهرستان به تولید رسیده که این تولیدات در به ثمر رسیدن اقتصاد کشور کمک موثری می‌کند.

فرمانده ناحیه سپاه ساوه بیان کرد: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی و با رویکرد مردمی‌سازی اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال امسال مبلغ 22 میلیارد ریال اعتبار تسهیلات ارزان قیمت برای متقاضیان طرح‌های مختلف اقتصادی اختصاص یافته است که این مهم با همکاری سازمان بسیج سازندگی عملیاتی می‌شود.

رسولیعنوان کرد: عموم مردم می‌توانند از این تسهیلات برخوردار شوند.

لازم به ذکر است این نمایشگاه در امامزاده سید اسحاق علیه السلام به مدت ده روز از ساعت ۱۷ الی۲۱ برقرار می باشد.

 preloader