چهاردهمین نمایشگاه بین المللی عمران و صنعت ساختمان برگزار می‌شود


چهاردهمین نمایشگاه بین المللی عمران و صنعت ساختمان برگزار می‌شود

تولیدکنندگان و سرمایه گذاران بخش عمران و مسکن کشور در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی عمران و صنعت ساختمان کیش گردهم می آیند.

به گزارش خبرگزاری فارس، تولیدکنندگان،  سرمایه گذاران  و فعالان بخش عمران و مسکن کشور در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی عمران و صنعت ساختمان کیش  از روز جمعه ۱۱ تا ۱۴ آبان ماه گردهم می آیند.

صنعت ساختمان و عمران از صنایع پیشران بوده که بیش از ۸۰ صنعت وابستگی کامل به آن دارند. در این نمایشگاه ۱۲۰ شرکت کننده حضور خواهند داشت و در فضایی بالغ بر ۴هزار و ۲۰۰ متر برگزار خواهد شد.

مشارکت کنندگان در ۹ گروه کالایی مرتبط با صنعت ساختمان حضور دارند که این گروه ها شامل، مصالح پایه ای و سیستم های سازه ای ، معماری و دکوراسیون دخلی، تاسیسات مکانیکی ساختمان، تاسیسات برقی و الکترونیکی، آسانسور و بالابر، ابزار و ماشین آلات ساختمان، خدمات مهندسی و حرفه ای و بازار سرمایه، تشکل ها، دانشگاه ها، مراکز علمی عمران و خدمات شهری هستند.

این نمایشگاه از سوی اتاق تعاون ایران برگزار می‌شود؛ پیش از این ۱۳ دوره نمایشگاه صنعت ساختمان در تهران و ۵ دوره از این نمایشگاه از سوی اتاق تعاون در کیش برگزار شده است.

انتهای پیام/

 preloader