برپایی نمایشگاه «نقاشی پشت شیشه» تا ۳۰ بهمن


برپایی نمایشگاه «نقاشی پشت شیشه» تا ۳۰ بهمن

مسئول برگزاری نمایشگاه «نقاشی پشت شیشه» در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: در این نمایشگاه آثاری همچون نقاشی خط، خوشنویسی پشت شیشه، تذهیب، چاپ پشت شیشه، گل و مرغ، نقاشی پشت آینه، نقاشی ترکیبی پشت و روی شیشه و سبک‌های شخصی از ۲۷ هنرمند به نمایش در آمده است.

سعید رضا خان افزود: همچنین در این نمایشگاه آثاری در سبک‌های رئالیسم، امپرسیونیسم، اکسپرسیونیسم و آبستره ارائه شده است.

وی گفت: شیرین اتحادیه، زهرا احمدی خطیر، سمیه اصفهانی، عاطفه باقری، عاطفه تقی پور، سپیده جعفری، حیدر جهانگیری، علی داناییان، سمیه دهقانی، سعید رضاخان، پروین رنجبری، فروغ الزمان سعیدی، هانیه شرفیه، سمیه صفری، نسیم طالب پور، نوشین طاهران پور، نادره علی اصغریان، الهه علیرضایی، نسرین غلامی فرد، تندیس فرامرزی، محمد قربانی، سمیه کوخازاده، زیبا کاوندی، زهرا مرادخانی، نیکو مسعودی، امیر نقاشی و بهزاد نقاشی هنرمندانی هستند که آثار خود را در این نمایشگاه ارائه کرده اند.

رضاخان افزود: در این نمایشگاه موضوع و ابعاد آزاد است و تنوع بسیار بالایی از آثار دیده می‌شود و هنرمندان وفادار به سنت، هنر کلاسیک و هنر مدرن یک جا گرد آمده اند تا بتوانند این هنر سنتی دیرینه ایرانی را بار دیگر حفظ کنند.

علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند تا ۳۰ بهمن از ساعت ۸ تا ۱۷ به موزه نقاشی پشت شیشه به نشانی خیابان سعدی، خیابان برادران قائدی مراجعه کنند.

 preloader