همایش ملی بزرگداشت مجاهدان در غربت و حاشیه های آن


همایش ملی بزرگداشت مجاهدان در غربت و حاشیه های آن

سومین همایش بزرگداشت مجاهدان در غربت چهارشنبه شب با استقبال گسترده شخصیتهای داخلی و خارجی و حضور گسترده مردم و خانواده شهدای شهرستان دامغان در این شهر برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری اخبار نمایشگاه ها، این همایش با قرائت پیام تولیت آستان قدس رضوی و فرماند کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیز سخنرانی جانشین فرمانده سپاه پاسداران و نمایندگانی از مجاهدان کشورهای یمن، بحرین و شخصیت های مبارز در سالن همایش های دانشگاه دامغان برگزار شد.
برپایی نمایشگاه عکس از حرم مطهر رضوی، حضور خادمان رضوی و به حرکت درآوردن پرچم بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا (ع)، تجلیل از مبارزان کشورهای اسلامی و خانواده شهدا، نشست خری برخی از مهمانان خارجی این همایش از برنامه های مختلف سومین همایش بزرگداشت ماجهدان در غربت بود.
سومین همایش بزرگداشت مجاهدان در غربت چهارشنبه شب و همزمان با شب شهادت حضرت امام رضا (ع) با حضور بیش از 85 نفر از اندیشمندان و فرهیختگان 28 کشور جهان، مقامات لشکری و کشوری و نیز خانواده های شاهد از کشور لبنان، سوریه، نیجریه و فلسطین در سالن همایش های دانشگاه دامغان آغاز برگزار شد.
همایش بزرگداشت مجاهدان در غربت با همکاری آستان قدس رضوی، مجمع جهانی اهل بیت (ع) جامه المصطفی العالمیه، مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، معاونت بین المللی بسیج، سازمان فرهنگ و ارتباطات، جشنواره بین المللی امام رضا (ع) و بسیج صدا و سیما برگزار شد.

 preloader