نمایشگاه «دستاوردهای اجرایی دانشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری در حوزه مدیریت سبز» آبان ماه برگزار می‌شود


نمایشگاه «دستاوردهای اجرایی دانشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری در حوزه مدیریت سبز» آبان ماه برگزار می‌شود

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، از برگزاری سومین نمایشگاه «دستاوردهای اجرایی دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزشی و پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری در حوزه مدیریت سبز» از ۲۷ تا ۳۰ آبان ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، محمد‌تقی نظرپور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، از برگزاری سومین نمایشگاه «دستاوردهای اجرایی دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزشی و پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری در حوزه مدیریت سبز» از ۲۷ تا۳۰ آبان ماه سال جاری در سازمان برنامه و بودجه کشور خبر داد.

وی اظهار داشت: نمایشگاه «دستاوردهای اجرایی دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزشی و پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری در حوزه مدیریت سبز» با توجه به اهمیت مطالعه و شناخت وضع موجود، آموزش و گسترش آگاهی‌های جامعه هدف، تهیه بانک اطلاعات مصارف حامل‌های انرژی و آب، نظارت بر حسن اجرا و نگهداری پیشگیرانه و… در ساختمان‌هایدانشگاه‌ها می‌تواند ما را در پیشبرد اهداف «مدیریت سبز» یاری دهد.

وی افزود: در نمایشگاه حاضر به ارائه مقادیر صرفه‌جویی دانشگاه‌ها و مقایسه آن با شاخص‌های حوزه‌های مختلف مدیریت سبز نظیر انرژی‌های تجدید پذیر، مدیریت پسماند، مدیریت انرژی، مدیریت آب و پساب، مدیریت فضای سبز و… پرداخته خواهد شد.
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم تصریح کرد: علاقه‌مندان می‌توانند در روزهای ۲۷ تا۳۰ آبان ماه از ساعات ۹ صبح تا ۱۷ عصر از نمایشگاه مذکور و دستاوردهای دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزشی و پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری در حوزه مدیریت سبز، بازدید کنند.

 preloader