آثار دفاع مقدس با 35درصد تخفیف در نمایشگاه کتاب فارس عرضه می شود


آثار دفاع مقدس با 35درصد تخفیف در نمایشگاه کتاب فارس عرضه می شود
علاقه مندان آثار حوزه دفاع مقدس می توانند با دردست داشتن بن های تخفیف 35 درصدی از کتاب های ناشران تخصصی این حوزه در نمایشگاه کتاب استان فارس خرید کنند.
مسئول برگزاری نمایشگاه های استانی کتاب سراسر کشور در سازمان حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس روز جمعه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: علاقه مندان می توانند برای برخورداری از تخفیف 35 درصدی، عکس الصاق شده بر روی این خبر خبرگزاری جمهوری اسلامی را پرینت بگیرند.
سعید خرامان افزود: مقام معظم رهبری افتخار به حماسه دفاع مقدس را نقطه مقابل خواست دشمن می دانند و اقدام فعالان فرهنگی و جامعه هنری را برای برجسته سازی آن گونه ای جهاد ذکر کرده اند؛ از همین رو است که مطالعه کتاب های دفاع مقدس در ردیف اول کتاب های مطالعاتی ایشان است.
وی ادامه داد: یادکرد مداوم دوران هشت ساله دفاع مقدس بنا بر توصیه مقام معظم رهبری ضروری است و کتاب بهترین یادآور این روزگار است.
این مقام مسئول در سازمان حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: کتاب های حوزه دفاع مقدس عرضه شده در غرفه انتشارات فاتحان، نشر بیست وهفت، بعثت وانتشارات سرداران شهید فارس که در سالن عمومی نمایشگاه کتاب استان فارس برپا می شوند، به عرضه کتاب های دفاع مقدس با 35 درصد تخفیف در صورت همراه داشتن بن کتاب عرضه می شوند.
خرامان گفت: این بن تخفیف همچنین در شبکه اینستاگرام به آدرس Ganjemehraban بارگزاری شده است؛ علاقه مندان همچنین با مراجعه به آدرس های زیر می توانند برای دریافت بن کتاب دفاع مقدس اقدام کنند:
– پاتوق کتاب به آدرس: شیراز، خیابان شهید فقیهی(صورتگر)نبش خیابان معدل شماره تماس 07132344614
– کانون فرهنگی رهپویان وصال: شیراز، خیابان شهیدآقائی غرفه فروش کتاب حسینیه سید الشهدا(ع)فقط شنبه شب
– شیراز، بلوار پاسداران جنب پادگان امام حسین (ع) ستاد کنگره سرداران و 15 هزار شهید استان فارس.
نمایشگاه استانی کتاب فارس شنبه سوم آذرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس در شهرک گلستان شیراز آغاز به کار می کند و تا پنجشنبه میزبان علاقه مندان کتاب است.
 preloader