نخستین نمایشگاه دستاوردهای قرآنی دفتر تبلیغات حوزه برپا می‌شود


نخستین نمایشگاه دستاوردهای قرآنی دفتر تبلیغات حوزه برپا می‌شود

اخبار نمایشگاه ها 

نشریه رسمی نمایشگاه های بین المللی تهران:

گروه قرآن و معارف:‌ نخستین نمایشگاه دستاوردهای قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از روز شنبه، ۲۸ اردیبهشت تا شنبه ۴ خردادماه در مرکز همایش های غدیر برگزار می شود.

 

حجت الاسلام «حمید نوروزنژاد» در جمع خبرنگاران با بیان اینکه رمضان، ماهی است که در آن قرآن نازل شده، تصریح کرد: رابطه ویژه ای میان قرآن و ماه مبارک رمضان وجود دارد، یعنی همان گونه که در فصل بهار، عالم طبیعت و انسان، شادابی خاص و حیاتی دوباره پیدا می کند، رمضان نیز بهار قرآن است.

مدیر روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم افزود: به منظور استفاده از این ماه و بهره مندی از معجزه بزرگ الهی، دفتر تبلیغات اسلامی اقدام به برپایی نمایشگاه قرآن و معرفی دستاوردهای قرآنی کرده است.

مدیر روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ادامه داد: برگزاری نشست های قرآنی، نمایش اسناد قرآنی و پرسمان های قرآنی و همچنین برنامه های متنوع هنری و نمایشی به همراه اجرای مسابقات قرآنی شاد و جذاب توسط مربیان برای کودکان و نوجوانان و فروش آثار قرآنی با تخفیف ۵۰ درصدی از جمله برنامه های در نظر گرفته شده برای این نمایشگاه است.

وی خاطرنشان کرد: نخستین نمایشگاه دستاوردهای قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از روز شنبه ۲۸ اردیبهشت تا شنبه ۴ خردادماه ۹۸ از ساعت ۱۰ تا ۱۳ و ۲۱:۳۰ تا ۱ بامداد در مرکز همایش های غدیر واقع در خیابان معلم پذیرای عموم علاقه مندان خواهد بود.

 preloader