۶ ماه تا جشن ۴۳ سالگی نمایشگاه فودکس ژاپن


۶ ماه تا جشن ۴۳ سالگی نمایشگاه فودکس ژاپن

تنها ۶ ماه به برپایی چهل و سومین رویداد فودکس ژاپن زمان باقی مانده است.

Act-FoodexJapan2016_1.JPG

سارا رشادی زاده:نمایشکاه بین‌المللی مواد غذایی و آشامیدنی FOODEX ژاپن بزرگترین نمایشگاه تخصصی مواد غذایی و آشامیدنی آسیا به شمار می‌آید. این نمایشگاه از سال (۱۳۵۵ شمسی) ۱۹۷۶ میلادی آغاز به کار کرد و هم اکنون در آستانه چهل و سومین دوره برپایی خود قرار دارد.

 

اگر مشتاق حضور در این رویداد هستید، باید بگوییم که این روزها به دلیل عدم ثبات نرخ ارز و دلار، قیمت مشخصی برای سفر به ژاپن وجود ندارد. اما نگاهی به برنامه‌ تورهای نمایشگاهی نشان می‌دهد بعضی از شرکت‌های فعال در این حوزه حاضرند با حداقل ۱۸میلیون تومان شما را برای ۵ روز و ۶ شب به دیدار فودکس ژاپن ببرند. امکانات این تورها معمولا تهیه ویزا، ترانسفر فرودگاهی، رزرو هتل و تورلیدر به زبان فارسی است. شاید بد نباشد بدانید سال گذشته هزینه تور فودکس ژاپن برای ۵ روز و ۶ شب حدود ۱۱ میلیون تومان تمام می‌شد!
در کنار همه این موارد اگر خودتان قصد سفر به ژاپن و حضور در این رویداد را داشته باشید، هزینه ۵ شب اقامت‌تان بسته به انتخاب نوع هتل بین ۱۵ تا ۳۳ میلیون تومان متغیر است.با این حال این قیمت‌ها وابسته به نرخ ارز است و ممکن است تا زمانی که آماده سفر شوید، بیشتر یا حتی کمتر شود!

 

فودکس ژاپن به عنوان یک محل بزرگ برای گسترش کسب و کار از هر دو قشر شرکت‌کنندگان و بازدید‌کنندگان است و توانسته هر سال رضایت حاضران را به‌دست آورد. در دوره پشین این رویداد ۳۴۶۶ شرکت‌کننده حضور یافند که ۱۳۱۳ شرکت از ژاپن و باقی از سایر کشورهای جهان بودند.

منبع خبر:گسترش نیوز

 preloader