کد خبر: 7872
تاریخ انتشار: ۹۵/۱۲/۳۰
زمان انتشار: ۱:۵۷ ب.ظ
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
خلاصه خبر:

  حلول سال ۱۳۹۶ خورشیدی را به فعالان سختکوش اقتصاد، تولید و تجارت ایران، خانواده بزرگ صنعت نمایشگاهی کشور و همکاران صمیمی و پرتلاشم در شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ا. شادباش عرض می کنم و برای همه عزیزان و خانواده های ارجمندشان از درگاه خداوند رحمان تندرستی، شادکامی و برکت روزافزون می طلبم. […]
دکتر اسفهبدی

 

حلول سال ۱۳۹۶ خورشیدی را به فعالان سختکوش اقتصاد، تولید و تجارت ایران، خانواده بزرگ صنعت نمایشگاهی کشور و همکاران صمیمی و پرتلاشم در شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ا. شادباش عرض می کنم و برای همه عزیزان و خانواده های ارجمندشان از درگاه خداوند رحمان تندرستی، شادکامی و برکت روزافزون می طلبم.
در سال ۱۳۹۵ با هدایت و درایت مقام معظم رهبری، برنامه ریزی و مدیریت رییس جمهور محترم، تلاش دولت خدمتگزار و همدلی و حمایت ملت شریف ایران در عرصه های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی، شاهد دستاوردهای ارزشمندی بودیم و زمینه های استواری برای توسعه کشور فراهم آمده است که باید در سال ۱۳۹۶ با برنامه ریزی منسجم تر و کار و تلاش افزون تر با استفاده از این زمینه ها، آهنگ رشد و توسعه ایران اسلامی شتاب بیشتری بگیرد.
فعالان ارجمند صنعت نمایشگاهی کشور و مديران و كارشناسان و كاركنان گرامی شرکت سهامی نمایشگاه ها هم به نوبه خود برای اعتلای میهن اسلامی بیش از پیش اهتمام خواهند ورزید تا نمایشگاه ها به عنوان پیشانی تابناک اقتصاد و تولید و تجارت کشور نقش بزرگ تری در توسعه کسب و کار هموطنان داشته باشند.
سال ۱۳۹۶ خورشیدی همچنین به مناسبت برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در اردیبهشت ماه از حساسیت و اهمیت افزون تری در سرنوشت کشور برخوردار است که ملت ایران همچون گذشته با درک اهمیت این انتخابات با حضور پرشور و فعال در آن، سکان هدایت امور اجرایی مملکت را به دستان اصلح ترین فرد که شایستگی و کیاست خود را به اثبات رسانده است خواهند سپرد.
بار دیگر آغاز سال نو را به عزیزان صنعت نمایشگاهی و همکاران ارجمندم تبریک و تهنیت عرض می کنم و در این بهار دلکش همگان را به کار و تلاش بیشتر برای توسعه جمهوری اسلامی ایران بر اساس رهنمودهای رهبر معظم انقلاب دعوت می نمایم.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نام:
ایمیل:
وبسایت:
* نظر:

اخبار نمایشگاه ها
آخرین اخبار
پر بازدیدترین اخبار