کد خبر: 23229
تاریخ انتشار: ۹۷/۰۴/۰۴
زمان انتشار: ۱۲:۰۴ ب.ظ
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
خلاصه خبر:

  نمایشگاه کتاب سئول عصر روز گذشته (۳ تیر) پس از پنج روز فعالیت به کار خود پایان داد. فعالیت‌های غرفه ایران پس از ۵ روز در نمایشگاه کتاب سئول خاتمه یافت. این نمایشگاه از ۳۰ خرداد تا ۳ تیرماه در محل نمایشگاهی «کوئکس» برپا شد.   جمهوری اسلامی ایران بر اساس تفاهم‌نامه مشترک همکاری […]
 

نمایشگاه کتاب سئول عصر روز گذشته (۳ تیر) پس از پنج روز فعالیت به کار خود پایان داد.

فعالیت‌های غرفه ایران پس از ۵ روز در نمایشگاه کتاب سئول خاتمه یافت. این نمایشگاه از ۳۰ خرداد تا ۳ تیرماه در محل نمایشگاهی «کوئکس» برپا شد.

 

جمهوری اسلامی ایران بر اساس تفاهم‌نامه مشترک همکاری بین نمایشگاه سئول و نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در این نمایشگاه حضور داشت و کتاب‌هایی در حوزه ایران‌شناسی، ادبیات معاصر، کودک و نوجوان، هنر و دین را در غرفه‌ای به مساحت ۱۸ مترمربع در معرض دید علاقه‌مندان قرار داد. امسال مهمان ویژه نمایشگاه جمهوری چک بود و علاوه بر ایران ۳۱ کشور و ۴۸۰ شرکت انتشاراتی از کره جنوبی در نمایشگاه حضور داشتند.

امضاء تفاهم‌نامه همکاری مشترک با کره جنوبی و تایوان، رونمایی از ۳ عنوان کتاب ایرانی که به زبان کره‌ای چاپ و منتشرشده، معرفی طرح بورسیه برای ناشران نویسندگان و مترجمان فعال در حوزه کتاب‌های فارسی و معرفی طرح «گرنت»، دعوت از ناشران خارجی برای حضور در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و معرفی ظرفیت‌های چاپ و نشر ایران ازجمله برنامه‌هایی بود که در محل غرفه ایران اجرا شد.

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نام:
ایمیل:
وبسایت:
* نظر:

اخبار نمایشگاه ها
آخرین اخبار
پر بازدیدترین اخبار