برگزاری نوزدهمین نمایشگاه کودک و نوجوان در اصفهان

نوزدهمین نمایشگاه کودک و نوجوان از 7 تا 10 شهریورماه در اصفهان برگزار می‌شود.

نوزدهمین نمایشگاه کودک و نوجوان از 7 تا 10 شهریورماه در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان برپا می‌شود.

درنوزدهمین نمایشگاه کودک و نوجوان 70شرکت از استان‌های اصفهان، تهران، قزوین، همدان و آذربایجان شرقی را در قالب بیش از چهار هزار مترمربع گرد هم جمع خواهد کرد تا فعالیت‌ها و خلاقیت‌های خود در حوزه کودکان و نوجوانان را در معرض بازدید عمومی قرار دهند.

همزمانی برپایی نوزدهمین نمایشگاه کودک و نوجوان با برگزاری سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان که طی روزهای 8 تا 14 شهریورماه برگزار می‌شود، از اصلی‌ترین ویژگی‌های برپایی این نمایشگاه است.

امکان بازدید از آخرین محصولات و دستاوردهای مرتبط با حوزه کودک و نوجوان شامل اسباب‌بازی‌های فکری، محصولات فرهنگی، سرگرمی‌های علمی و کمک آموزشی، انتشارات کودک و نوجوان، کتب کمک آموزشی، وسایل و تجهیزات مرتبط با مدرسه و لوازم‌التحریر، نرم‌افزارهای آموزشی، تفریحی و بازی‌های رایانه‌ای، بانک‌ها، مراکز درمانی، کلینیک‌ها و مراکز مشاوره، مدارس، مهد‌کودک‌ها، مراکز فرهنگی آموزشی علمی و خدماتی مرتبط و لوازم و دکوراسیون اتاق کودک و نوجوان در این نمایشگاه ایجاد خواهد شد و خانواده‌هامی‌توانند بخش زیادی از نیازهای کودکان و نوجوان را در آن پیدا کنند.

نوزدهمین نمایشگاه کودک و نوجوان از ساعت 16 تا 22 روزهای7 تا 10 شهریورماه برای بازدید عموم دایر خواهد بود و علاقمندان می‌توانند برای بازدید از آن به پل شهرستان، محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان مراجعه کنند.

منبع خبر:خبرگزاری موج