نورالدین عباس زاده مدیر عامل گروه تولیدی مبلمان آوجی (AVECCI):(آوجی) از کیفیت محصولات و رضایت مشتریانش اعتبار میگیرد


نورالدین عباس زاده مدیر عامل گروه تولیدی مبلمان آوجی (AVECCI):(آوجی) از کیفیت محصولات و رضایت مشتریانش اعتبار میگیرد

گروه تولیدی مبلمان آوجی (AVECCI) نیکنامی، اعتبار و سهم رو به فزون خود در بازار مبلمان را مدیون کیفیت بالای محصولات خود و رضایت مشتریان پایدار خود است. از همین روست که نورالدین عباس‌زاده مدیرعامل خلاق و نوجوی این گروه از فعالان تولید و تجارت صنعت مبلمان به‌ویژه از طراحان و مصرف‌کنندگان دعوت کرد با حضور در غرفه این شرکت در سالن 38 نمایشگاه بین‌المللی تهران و ارائه نظرات و پیشنهادهای خود، به این گروه پر توان و خوشنام در جهت تولید محصولات باز هم مطلوب‌تر و کارآمدتر یاری رسانده و به این وسیله در توسعه و ارتقای صنعت مبلمان کشور شریک و سهیم گردند.امتیاز مهم و کم‌نظیر این گروه آن است که تمام مراحل تولید مبلمان یا به اصطلاح از صفر تا صد تولید در داخل یک مجموعه و در یک کارگاه انجام می‌گیرد که این موضوع قطعا بر کیفیت‌ بالای محصول اثر مثبت می‌گذارد. و رضایت مصرف‌کنندگان را در پی می‌آورد.
به مناسبت برگزاری بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل با نورالدین عباس‌زاده مدیرعامل گروه تولیدی مبلمان آوجی ( AVECCI) با بهره‌گیری از طراحان و نیروی انسانی با دانش و متخصص ایرانی و خارجی و پیشرفته‌ترین تجهیزات روز اروپا، توانسته است طی سال‌های فعالیت خود، یعنی از سال 91 تاکنون، خدمات مؤثر و کارسازی را با برنامه‌ریزی، دقت و تلاش مستمر در صنعت مبلمان به مشتریان سراسر کشور عزیزمان ایران مبلمان آوجی (AVECCI) را به سوی گسترش دامنه محصولات و خدمات رهنمون ساخته است. درحال حضار این گروه تولیدی با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تجهیزات، فن‌آوری و دانش روز دنیا و با توان تولید منحصر به فرد و اندوخته‌ای از تجربیات گرانبها در زمینه طراحی و تولید مبلمان منزل، محصولات خود را با تنوع و کیفیت برتر به بازار عرضه می‌نماید و همین ویژگی باعث شده است که «آوجی» مشتریان خاص و پایدار خود را داشته باشد.
 باتوجه به سرعت رشد دانش و نوآوری در زمینه‌های مختلف، شرکت شما برای همگامی با جهان در زمینه تحقیق و توسعه چه برنامه‌هایی دارد؟
گروه تولدی مبلمان آوجی (AVECCI) متناسب با رشد تکنولوژی و تغییر خواسته‌های مشتریان و نیاز بازار، تحقیق و توسعه در صنعت مبلمان و نوآوری در طراحی و رعایت اصول ارگونومی را یک اصل حتمی و دائمی در حرکت پیشروانه دانسته و به آن عمل می‌نماید.
 در محصولات خودتان، بر حفظ چه ارزش‌هایی همیشه وفادار و معتقدید؟
کیفیت بالا، رضایتمندی کامل مشتری، اعتماد و خدمات پس از فروش مطلوب، ارزش‌های اساسی گروه تولیدی ملبمان آوجی (AVECCI) را تشکیل می‌دهند. گروه تولیدی مبلمان آوجی (AVECCI) کیفیت و به کارگیری مواد اولیه دارای استانداردهای جهانی، کنترل‌های دقیق کیفی در ایستگاه‌های تولیدی و سیستم تولید با دانش روز را همواره خط مشی خود قرار داده است. در این راستا ره آورد تلاش‌های مستمر گروه تولیدی مبلمان آوجی (AVECCI)، اخذ گواهی‌نامه سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر ISO 9001-2008 و گواهی‌نامه خدمات پس از فروش و رضایت‌مندی مشتریان مبتنی بر ISO 10002-2004 و ISO 18001-2007 OHSAS و ISO 140001-2004 و برند برتر دومین نمایشگاه جشنواره فروش مبلمان منزل IFEX201 بوده است.
گروه تولیدی مبلمان آوجی (AVECCI) در راستای تحقق اهداف و برنامه‌های خویش برای مشارکت در آینده و به دنبال آن حفظ اعتماد و رضایت خریداران محصولات خویش، این نکات را سرلوحه اصول تولید خویش قرار داده است:
– ارائه کالایی با طراحی متفاوت و پایدار.
– ارائه کالایی با کیفیت بالا.
– خدمات بعد از فروش مطلوب، سریع و مطمئن.
– گارانتی کالا.
 آیا شما تولیدات خودتان را به سازندگان دیگر سفارش می‌دهید یا خودتان کارخانه دارید؟
یک امتیاز مهم مبلمان آوجی داشتن کارخانه‌ای بزرگ، پر امکان، با تجهیزات پیشرفته پرسنل متخصص و ماهر در شهرک صنعتی نصیرآباد (جاده ساوه- رباط کریم- ارغوان 7- پلاک 73) با حدود 70 پرسنل دائمی است.
نکته مهم اما در تولیدات آوجی این است که کلیه مراحل تولید مبلمان یعنی از صفر تا صد تولید، زیر یک سقف و در همین مجموعه انجام می‌گیرد و قطعا همین مسئله بر کیفیت تولید اثر مثبت می‌گذارد و موجب ارتقای کیفیت می‌شود.
 و سخن پایانی شما با مصرف‌کنندگان و مشتریان تولیداتتان؟
ما همواره از نظرات هموطنان در پیشبرد اهداف شرکت استقبال می‌کنیم و انتظار داریم با در میان گذاشتن پیشنهادات و انتقادات خود در مورد محصولات، ما را در جهت ارتقا سطح کمی و کیفی محصولات و خدمات یاری نمایند. با همین نگرش منتظر دیدار شما در سال 38 نمایشگاه بین‌المللی هستیم و پیشاپیش از توجه و پیشنهادها و انتقادهای شما سپاسگزاریم.

 preloader