به میزبانی مهندس عباس قبادی؛بازدید نمایندگان مجلس از نمایشگاه های در حال برگزاری در نمایشگاه بین المللی تهران


به میزبانی مهندس عباس قبادی؛بازدید نمایندگان مجلس از نمایشگاه های در حال برگزاری در نمایشگاه بین المللی تهران

جمعی از نمایندگاه مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه ١٨ شهریور به میزبانی مهندس عباس قبادی عضو هیات مدیره و سرپرست شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران ، از نمایشگاه های در حال برگزاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران بازدید به عمل آوردند.

– به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران به نقل از خبرنگار اخبار نمایشگاه ها :

در این بازدید دکتر سیاوشی، دکتر مافی ، دکتر سلحشوری و دکتر ذوالقدر ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، در بازدید از نهمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک و همچنین دهمین نمایشگاه بین المللی انواع کف پوش، موکت و فرش ماشینی و صنایع وابسته از نزدیک با دستاوردها و نوآوری های عرضه شده در نمایشگاه های مذکور آشنا شدند و در گفت و شنود با جمعی از فعالان بخش خصوصی در جریان وضعیت کنونی صنایع و همچنین مشکلات و خواسته های آنان قرار گرفتند.

نمایندگان مجلس همچنین با برگزارکنندگان نمایشگاه های در حال برگزاری دیدار و گفت و گو کردند و داود کاشفی برگزار کننده نمایشگاه فرش ماشینی و علی محتشم امیری برگزارکننده نمایشگاه مادر کودک و نوزاد در پاسخ به سؤال های آنان به تشریح دستاوردها و نیز چالش های پیش روی برگزارکنندگان نمایشگاه ها پرداختند.

شایان ذکر است :

در جریان این دیدار ، مهندس قبادی عضو هیات مدیره و سرپرست شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران نیز نمایندگان مجلس را در جریان فعالیت های گسترده این شرکت و نیز توانمندی های صنعت نمایشگاهی کشور و طرح ها و برنامه های توسعه ای در دست اجرا قرار داد و حمایت مجلس را در پیشبرد طرح های توسعه صنعت نمایشگاهی بسیار مهم دانست.

نمایندگان مجلس نیز با تأکید بر اهمیت نقش و جایگاه صنعت نمایشگاهی در توسعه و رشد اقتصاد کشور آمادگی خود برای حمایت از این صنعت را اعلام نمودند.

 preloader