نمایشگاه«ایران نوشت»؛طرح اهدای نوشت افزار به مناطق محروم در قالب پویش صد برگ


نمایشگاه«ایران نوشت»؛طرح اهدای نوشت افزار به مناطق محروم در قالب پویش صد برگ
اهدای ۱۲۰۰۰ بسته نوشت‌افزار ایرانی به مناطق محروم

پویش صدبرگ برای دومین سال متوالی با هدف حمایت تحصیلی و جمع‌آوری نوشت‌افزار برای دانش‌آموزان مناطق کمتر توسعه یافته آغاز به کار کرد.

پویش صدبرگ با هدف حمایت تحصیلی و جمع‌آوری نوشت‌افزار برای دانش‌آموزان مناطق محروم آغاز به کار کرده است. این پویش که دومین سال برگزاری‌اش را پشت سر می‌گذارد، سال گذشته با حمایت‌های مردمی موفق به جمع‌آوری و تهیه ۱۲۰۰۰ بسته نوشت‌افزار برای دانش‌آموزان مناطق محروم و کمتر توسعه یافته شد.

این حرکت که امسال با هم افزایی و مشارکت مجمع نوشت‌افزار ایرانی اسلامی، وبسایت اجتماعی خیرانت، موسسه مردم نهاد دست یاری به دشتیاری و  جمعی از دغدغه‌مندان آغاز به فعالیت کرده در نظر دارد کمک‌ها و حمایت‌های مردمی را جمع و ضمن نیازسنجی دقیق این هدایا را به دانش‌آموزان محروم منطقه دشتیاری استان سیستان و بلوچستان برساند.

این پویش با شعار «صدبرگ؛ هر نفر یک برگ» تمام حمایت‌های ریز و درشت جمع‌آوری شده را صرف خرید نوشت‌افزار تولید داخل با طرح‌ قهرمانان ملی و شخصیت‌های برجسته ایرانی و اسلامی می‌کند تا اهداف حمایت از تولید ملی و نیروی کار ایرانی را نیز محقق نماید.

هموطنان نیکوکار می‌توانند برای حمایت از این پویش به سایت اجتماعی «خیرانت» به آدرسwww.kheiranet.ir ، قسمت کمپین صد برگ۲ مراجعه کنند.

علاوه بر این غرفه پویش صدبرگ واقع در ششمین نمایشگاه ایران نوشت که ۲۲ مرداد تا ۲ شهریور در  مرکز آفرینش‌های هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نشانی تهران، بلوار کشاورز، خیابان حجاب در حال برگزاری است با پویش صد برگ۲ پذیرای مردم عزیز و هدایای آنان است.

 preloader