نشست تولیدکنندگان و بازرگانان ایرانی با غرفه گذاران آلمانی نمایشگاه ایران پلاست در دوم مهرماه


نشست تولیدکنندگان و بازرگانان ایرانی با غرفه گذاران آلمانی نمایشگاه ایران پلاست در دوم مهرماه

 

شب نشینی و دورهمی غرفه گذاران آلمانی نمایشگاه ایران پلاست و گفت و گوی رودر روی آنان با تجار و بازرگانان ایرانی شب دوم مهرماه ۱۳۹۷ در محل اتاق بازرگانی ایران و آلمان (خیابان بخارست کوچه هشتم – پلاک ۷( برگزار خواهد شد.

 

نکته مهم: در صفحه ثبت نام به جای شماره عضویت خط تیره بگذارید تا ثبت نام تکمیل شود. برای حضور در این مراسم اجباری به عضویت در اتاق بازرگانی ایران و آلمان نیست.

لینک ثبت نام:

http://iran.ahk.de/ir/events/veranstaltungen/iran-plast-messe-opening/

 

در اطلاعیه اتاق بازرگانی ایران و آلمان آمده است:

به مناسبت برگزاری نمایشگاه ایران پلاست که بزرگترین و مهمترین نمایشگاه در ایران در صنعت صنایع پلاستیکی است و در بازه زمانی 2 تا 5 مهر 1397 در تهران برگزار می‌شود، اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان شما را به همایش “دورهمی نمایشگاهی” ایران پلاست دعوت می‌کند.

هدف از برگزاری این همایش آشنایی مستقیم و بی واسطه تجار و بازرگانان ایرانی فعال در این زمینه است تا بتوانند علاوه بر ارائه آخرین دستاوردهای خود و یا معرفی پتانسیل‌های مجموعه‌شان، بطور رو در رو با شرکت کنندگان آلمانی در این نمایشگاه بصورت رو در رو ملاقات داشته باشند.

لذا از شما در خواست می گردد در صورت تمایل به حضور در این همایش، آمادگی خود را از طریق پر کردن فرم آنلاین که لینک آن در زیر آمده به ما اعلام فرمایید.

منبع خبر:پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی – پپنا (www.ppna.ir)

 preloader