ناصر مؤذن زاده مدیر عامل شرکت 4ev فوراو: استیل آبکاری شده و پروفیل سبک را «فوراو» وارد صنعت مبلمان ایران کرد


ناصر مؤذن زاده مدیر عامل شرکت 4ev فوراو: استیل آبکاری شده و پروفیل سبک را «فوراو» وارد صنعت مبلمان ایران کرد

 
شرکت مبلمان «فوراو» 4ev طراح و تولید کننده انواع مبلمان کلاسیک و مدرن با سال‌ها سابقه و خوشنامی در صنایع چوبی از بزرگترین تولیدکنندگان در این صنعت محسوب می‌گردد. این شرکت با ایده طراحان خلاق خود برای نخسین بار در کشور اقدام به تولید مبلمان با پروفیل سبک نموده است.  همچنین استفاده از استیل آب کاری شده در تولیدات از دیگر نوآوری‌های این شرکت در زمینه تولید مبلمان کشور است. به مناسبت برگزاری بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل با ناصر مؤذن زاده مدیرعامل خوش فکر و خلاق این شرکت به گفت‌وگو نشستیم که خلاصه آن را می‌خوانید.
 شرکت «فوراو»4ev به صورت مشخص در چه زمینه‌ای تولیدات و خدمات دارد؟
شرکت چوب گستر تبریز در سال 1388 خورشیدی اولین واحد تولیدی مبلمان با اسکلت فلزی در کشور را با برند فوراو راه اندازی نمود و با بهره گیری از توان مهندسین و مدیران داخلی و خارجی همسو با تکنولوژی روز دنیا گام برداشته است. تولیدات شرکت «فوراو»4ev شامل انواع مبل‌های کلاسیک و مدرن است و با ارائه طرح‌های متنوع سعی داشته‌ایم محصولات خود را نسبت به رقبا به صورت متمایز ارائهدهیم. در راستای اهداف از پیش تعیین شده و به پشتوانه سال‌ها تجربه در تولید مبلمان با کیفیت ایرانی این شرکت همزمان با برندهای موفق جهانی اقدام به تولید محصولات لوکس مدرن با متریال و طراحی خاص نموده که برای اولین بار با برند نئومتال در نمایشگاه هافکس 2016 عرضه می‌شود.شرکت «فوراو»4ev درحال حاضر در کارخانه‌ای به وسعت شش هزار متر مربع در تبریز محصولات خود را تولید می‌کند و با بهره‌مندی از مدرن‌ترین تکنولوژی و پیشرفته‌ترین ماشین‌آلات روز فعالیت می‌نماید و در تولیدات خود از تجربیات مهندسین و مدیران مجرب بهره می‌برد البته علاوه بر کارخانه‌ اصلی واحدهای تابعه دیگری نیز زیر مجموعه این شرکت قرار دارند که این مجموعه در کل وسعت ده هزار متر مربع را در بر می‌گیرد.
  تاکنون چه افتخاراتی کسب کرده‌اید؟
شرکت «فوراو» در مدت کوتاهی ضمن کسب جوایز متعدد از نمایشگاه‌های کشور، لوح زرین برترین کیفیت را از ریاست محترم شورای عالی مبلمان دریافت کرده،‌ همچنین به پاس اعتماد و حمایت مشتریان عزیز موفق به اخذ لوح سپاس از رئیس انجمن مصرف کنندگان شده است.
  آیا شرکت شما در زمینه‌های دیگری نیز فعالیت دارید؟
از دیگر فعالیت‌های مجموعه ما طراحی و تجهیز واحدهای لوکس مسکونی، اداری و هتل می‌باشد که با داشتن نمایندگی‌های مختلف از به روز ترین برندهای دنیا همواره در این مسیر پیشرو بوده و خواهد بود.
 محصولاتتان چه امتیازی نسبت به سایر رقبا دارد؟
علاوه بر جنس خاص، محصولات تولیدی شرکت ما به لحاظ استفاده از سنگ و فلزهای مرغوب با به‌کارگیری مجرب‌ترین تیم طراحی و همچنین عرضه محصولات بی‌نظیر به بازار ذوق و سلیقه مشتریان را از خرید محصولات خارجی به محصولات این شرکت تغییر داده‌ایم و تمامی محصولات تولیدی شرکت دارای دو سال ضمانت است.

 preloader