ناشر ویژه نامه رسمی نمایشگاه ایران پلاست معرفی شد


ناشر ویژه نامه رسمی نمایشگاه ایران پلاست معرفی شد

ستاد برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست با صدور اطلاعیه ای هفته نامه اقتصاد و نمایشگاه را به عنوان ناشر ویژه نامه رسمی این نمایشگاه معرفی کرد.
به گزارش پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها، در این اطلاعیه که با امضای رضا خلج رئیس کل روابط عمومی شرکت مای صنایع پتروشیمی ایران و مدیر نمایشگاه ایران پلاست منتشر شده ، ضمن معرفی هفته نامه اقتصاد و نمایشگاه به عنوان ناشر ویژه نامه نمایشگاه ایران پلاست ،آمده است:بر اساس مذاکرات انجام شده ،نشریه اقتصاد و نمایشگاه تخفیفات ویژه ای برای درج آگهی و رپرتاژ مشارکت کنندگان نمایشگاه ایران پلاست در نظر گرفته است.
این ششمین دوره متوالی است که هفته نامه اقتصاد و نمایشگاه انتشار ویژه نامه رسمی نمایشگاه ایران پلاست را بر عهده دارد.
ویژه نامه رسمی نمایشگاه ایران پلاست همچون دوره های گذشته در چهار شماره روزانه و با تیراژه ۴٠ هزار نسخه(هر شماره ١٠ هزار نسخه) منتشر و به طور رایگاه از طریق ١۴ ایستگاه مستقر در ورودی سالن ها و نیز از طریق کیوسک های اطلاع رسانی به همراه نقشه راهنما میان بازدیدکنندگان و مشارکت کنندگان نمایشگاه توزیع می شود و همچون دوره های گذشته به معرفی چهره های برتر صنعت پتروشیمی و صنایع پلاستیک و پلیمر ایران و انتشار رویداد های مهم نمایشگاه و غرفه های برتر می پردازد.
گفتنی است در این دوره برای نخستین بار نسخه دیجیتال نشریه از طریق QR کد به همراه نسخه چاپی منتشر می شود که علاوه بر آگهی ها و مصاحبه ها، تیزرهای رادیویی و تلویزیونی حامیان نشریه و نیز تصویر و فیلم غرفه های آنها را برای ۴٠ هزار مخاطب نشریه از طریق اسکن QR کد با موبایل به نمایش می گذارد.
علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر در باره خدمات اطلاع رسانی چاپی و دیجیتال نشریه اقتصاد و نمایشگاه و دریافت خدمات ، می توانند با شماره تلفن های زیر تماس حاصل کنند:
٣-٨٨٢۴۶٧٣٠
٢٠-٨٨٢۴٠٧١١

 preloader