مهندس بهروز مدیر بازرگانی شرکت رادوکس (RADOX) دعوت کرد:حرفه ای ها دستگاه برش با آب (واتر جت) رادوکس (RADOX) را در نمایشگاه بازدید کنند


مهندس بهروز مدیر بازرگانی شرکت رادوکس (RADOX) دعوت کرد:حرفه ای ها دستگاه برش با آب (واتر جت) رادوکس (RADOX) را در نمایشگاه بازدید کنند

شرکت رادوکس (RADOX) با 19 سال سابقه فعالیت به عنوان بزرگ‌ترین قطب تولید دستگاه‌های CNC برش در  خاورمیانه و کارنامه‌ای درخشان در این عرصه ،توانسته با بهره گیری از تخصص و مهارت نخبگان ایرانی هر سال محصولی جدید به تولیدات خود بیفزاید .این شرکت با هدف معرفی محصول برش با آب ( واترجت ) در هشتمین نمایشگاه بین المللی سنگ‌های تزئینی، معدن، ماشین آلات و تجهیزات مربوطه حضور یافته است .گفت و گوی «اقتصاد و نمایشگاه» را با مهندس بهروز مدیر بازرگانی این مجموعه پرتوان می خوانید .
عمده ترین محصولات وتولیدات شرکت‌تان چیست؟
تولیدات شرکت رادوکس (RADOX) در زمینه اتوماسیون و رباتیک و ساخت تجهیزات دستگاه های CNC  متمرکز است . پروژه های اجرایی شرکت  در خصوص رباتیک شامل خطوط ساخت بدنه برای شرکت های بزرگ خودرو سازی از جمله ایران خودرو ،سایپا و خودرو سازی بهمن است. در گروه دستگاه های CNC  بالغ بر 15 نوع دستگاه تولید می کنیم که 5 نوع آن در ایران برای اولین بار تولید شده است که از آن جمله می توان به دستگاه برش با آب (واتر جت) اشاره کرد.
مزیت محصولات شرکت رادوکس (RADOX) نسبت به محصولات مشابه چیست؟
شرکت رادوکس (RADOX) مفتخر است در هر زمینه ای که وارد شده توانسته است بازار آن محصول را به صورت تخصصی در اختیار بگیرد زیرا در ساخت تجهیزات خود از برند های معتبر و شناخته شده دنیا بهره می گیرد که از آن جمله می‌توان از برند های آلمانی KjellbergوP.A و برند اتریشی BFT نام برد.
از جمله امتیازات محصولات و خدمات این شرکت می‌توانیم از آموزش رایگان کاربران برخی از دستگاه های رادوکس (RADOX) در آلمان، تنوع محصولات، کیفیت بالای دستگاه ها و تولید تحت استاندارد ISO 9001;2000 ، تحویل فوری دستگاه‌ها، ارائه جزوات وکتب راهنما حاوی اطلاعات فنی ،دستورالعمل تخصصی کاربری دستگاه‌ها، جداول، راه حل اشکالات احتمالی، گارانتی 5 ساله، خدمات پس از فروش 15 ساله و همچنین رفع اشکال دستگاه ها در سریع ترین زمان نام ببریم .مجموع این خدمات باعث شده است که شرکت مشتریان ماندگاری در طول سال ها برای خود داشته باشد تا آنجا طوری که بیش از 50 در صد از مشتریان این شرکت سه یا چهار مرتبه تجربه خرید از شرکت را تکرار کرده‌اند.
با چه انگیزه ای در نمایشگاه امسال شرکت کرده اید؟
انگیزه اصلی شرکت رادوکس (RADOX) از شرکت در این نمایشگاه معرفی دستگاه برش با آب ( واتر جت ) و آشنایی بازدید کنندگان با قابلیت های این دستگاه می باشد .
مزیت ها و کاربردهای دستگاه برش با آب (واتر جت) چیست؟
خدمات برش با آب (واتر جت) به این صورت است که هرگونه عملیات برشی بر روی قطعات اثرات شیمیایی بر روی قطعه کار ایجاد می‌کنند. به عنوان مثال روش برش با حرارت بر روی قطعه کار اثرات شیمیایی یا الکتریکی در اثر ایجاد تنش حرارتی به وجود می آورد. برش باآب (واتر جت) زیرمجموعه روش های مکانیکی می‌باشد . برش باآب(واتر جت)به دلیل ماهیت برش سرد بر روی قطعه کار اثرات ذکر شده در روش های بالا را ایجاد نمی کند و به عنوان برش با کیفیت بسیار بالا محسوب می شود .
می‌توانید خوانندگان «اقتصاد و نمایشگاه»و اهل فن را به طور مشروح تر با مزیت های استفاده از واتر جت آشنا کنید؟
مزیت های استفاده از خدمات برش با آب (واترجت) را می توان به صورت ذیل دسته بندی کرد:
توانایی انجام برش روی هر نوع ماده اولیه  بدون محدودیت  ازجمله : آلومینیوم – آهن – استیل – انواع فولاد – فلزات رنگین – ( برنج و مس ) تیتانیوم – سنگ سرامیک – کاشی – شیشه – چوب MDF) و_ (HDF  پی وی سی – لاستیک – انواع پلکسی گلاس – اکریلیک – پلی کربنات – پلی اتیان – پلی آمید – بارکت
قدرت برش مواد اولیه ( این دستگاه قدرت برش مواد اولیه را با ضخامت های مختلف دارد . دستگاه توانایی برش مواد سخت همچون سنگ و فولاد تا ضخامت حداکثر 200 میلیمتر را دارد. بدیهی است که همواره دستگاه های جدیدتر با توانایی بیشتر تولید می شود؛ بنابراین قدرت برش در دستگاه‌های واترجت جدید رو به فزونی است)
دقت بالای برش (‌دستگاه های واترجت RADOX با دقت mm   2/0 قابلیت برش قطعات با دقت بالا را دارد. برای برش طرح های در فاصله های نزدیک و ساخت قطعات دقیق این ابزار استفاده می‌شود)
سرعت بالای برش (با توجه به قدرت بالای این دستگاه سرعت برش آن بیشتر از ابزارهای معمولی است)
کیفیت بالای لبه ها (این ابزار برش نیروی جانبی کم و نسبتا یکنواختی به قطعات وارد می‌کند بنابراین در قطعات  برش خورده با این دستگاه واترجت « پلیسه» با کاهش سرعت به کمترین میزان ممکن میرساند. از این رو مرحله ماشین کاری بعدی با پرداخت قطعه حذف می‌شود. بدیهی است که این مزیت باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می‌شود)
ماهیت سرد برش (یکی از برترین قابلیت های برش واترجت عدم ایجاد حرارت و به عبارتی سرد بودن برش است )
کم بودن GAP برش :‌حداقل گپ برش در این دستگاه حدود 3/0 میلیمتر است . کم بودن GAP برش امکان اجرای طرح های پیچیده را فراهم می‌کند و دورریز ماده را کاهش می دهد.
آیا صادرات به کشورهای دیگر هم دارید؟
در کنار کیفیت بالای محصولات رادوکس (RADOX) قیمت بسیار رقابتی این محصولات سبب شده صادرات به کشورهای منطقه از جمله قطر، امارات، عراق، عربستان و ونزوئلا داشته باشیم .
با چه مشکلاتی در کسب و کار مواجهید؟
یکی از مشکلات اساسی در زمینه صنعت سنگ کشور بحث خام فروشی محصولات است که شرکت‌های فعال در این زمینه باید با بهره گیری از تجهیزات برش سنگ از فروش مواد به صورت خام اجتناب کنند زیرا فروش به این صورت سود چندانی برای شرکت ها در بر نداشته ولی با استفاده از تجهیزات برش سنگ می توان ارزش افزوده قابل ملاحظه ای را در این زمینه به دست آورند.
گفتنی است: در این گفت و گوی نمایشگاهی مهندس ملکی مدیر تحقیقات شرکت رادوکس (RADOX) نیز حضور داشت و به بیان توضیحاتی در خصوص محصولات این شرکت پرداخت .
مهندس ملکی در خصوص نحوه توزیع محصولات شرکت گفت: با توجه به اینکه محصولات این شرکت با استقبال خوب مشتریان مواجه شده است مجموعه تصمیم به ارائه خدمات به صورت مستقیم گرفته که از جمله می توان به ارائه سنگ فرش ها، معرق‌ها، کتیبه‌ها، نقش برجسته‌ها برای ساختمان‌سازی وانبوه‌سازی اشاره کرد.
وی افزود: تجهیزات پیشرفته ما از جمله دستگاه واتر جت  CNC رادوکس (RADOX) و فرز CNC  رادوکس (RADOX) برای نقش برجسته‌ها و منبت‌کاری و معرق مورد استفاده قرار می‌گیرند و هر طرح و نقشی که مورد نیاز صنایع باشد با استفاده از دستگاه های مذکور قابلیت ارائه خواهد داشت.
مدیر تحقیقات شرکت رادوکس خاطرنشان کرد: خوشبختانه با بهره‌گیری از توان نیروی جوان و متخصص می‌توانیم هر نوع سلیقه‌ای هرچند متفاوت را پوشش دهیم و در زمینه خدمات برش و نقش برجسته ها بحث صادرات محصولات را داریم که هم اکنون در کشورهای حاشیه خلیج فارس سفارش‌هایی دریافت کرده‌ایم.
 

 preloader