حامد رحیمی، مدیرعامل شرکت فرش و گلیم گل نقش پارمیس: «گل نقش پارمیس» اولین تولیدکننده گلیم‌های طرح ترک در ایران


حامد رحیمی، مدیرعامل شرکت فرش و گلیم گل نقش پارمیس: «گل نقش پارمیس» اولین تولیدکننده گلیم‌های طرح ترک در ایران

استفاده از گلیم چندین سال است که طرفداران بسیاری پیدا کرده و بیش از پیش مورد استقبال مصرف‌کنندگان قرار گرفته است. شرکت فرش و گلیم گل نقش پارمیس بر این اساس تولید گلیم‌ با طرح‌ها و نقوش امروزی و زیبا را در تولید خود قرار داده و با توجه به استفاده از نقوش ترک در کارهای خود توانسته در دل بسیاری از مصرف‌کنندگان جا باز کند. اکنون این شرکت درصدد گسترش بسته محصولی خود با یک محصول فانتزی و جدید است.

به مناسبت نمایشگاه فرش ماشینی با حامد رحیمی، مدیرعامل جوان و خوش‌فکر شرکت فرش و گلیم گل نقش پارمیس به گفت‌وگو نشستیم تا بیش‌تر در جریان فعالیت این شرکت نوپا و موفق قرار بگیریم.

 

مختصری درباره سابقه و فعالیت شرکت فرش و گلیم گل نقش پارمیس بگویید.

شرکت ما حدود 5 سال پیش تاسیس شده و کار خود را با یک محصول آغاز کرده و خوشبختانه در این پنج سال بسیار موفق بوده ایم. در حال حاضر سه نوع محصول داریم و در آینده نزدیک درصدد هستیم تا تولید جدیدی را به سبد محصولات‌مان بیفزاییم.

به طور مشخص چه محصولاتی تولید و ارائه می‌کنید؟

تولیدات گل نقش پارمیس دربرگیرنده محصولات فانتزی و گلیم است؛ گلیم‌های ما شامل شش رنگ و طرح ترک بوده که نقشه‌های گلیم‌های طرح ترک از کشور ترکیه خریداری شده و اولین شرکتی هستیم که این گلیم‌ها را تولید کرده‌ایم که در نوع خود محصول بسیار جدیدی است. محصول دیگرمان ابریشم مصنوعی و فانتزی ابریشم 500 شانه و تراکم 1200 است و همچنین گلیم‌های‌مان در طیف‌های دو رنگ، سه رنگ، چهار رنگ، پنج رنگ و‌ شش رنگ با تراکم 700 و 300 شانه عرضه می‌شود‌.

در زمینه پشتیبانی و گارانتی محصولات ‌خود چه اقداماتی انجام دادید که اعتماد مصرف‌کننده را بیش از پیش جلب کند؟

تمام کارهای ما با ضمانت ارائه می‌شود و در صورت هرگونه مشکلی اعم از رنگ، خرابی به هر علتی مرجوع می‌شود و سعی می‌کنیم محصول بی‌عیب و نقص به مشتریان‌مان ارائه دهیم و تمام تولیدات‌مان در دو یا سه مرحله قبل از ارسال برای مشتری‌ بازدید می‌شود و به همین علت خوشبختانه تاکنون هیچ‌گونه مرجوعی نداشته‌ایم‌.

برای گسترش فعالیت‌های گل نقش پارمیس چه برنامه‌ها و طرح‌های توسعه‌ای در دست انجام دارید؟

تصمیم داریم محصول جدیدی را به بازار ارائه دهیم که در ایران پیش از این چندان تولید نشده و دومین شرکتی هستیم که در ایران تصمیم به تولید آن داریم. در حال حاضر در شرف خرید دستگاه آن هستیم تا یک کار فانتزی شیک و جدید را با رنگ‌بندی جدید تولید و به بازار عرضه کنیم‌.

تولیدات گل نقش پارمیس به کشورهای دیگر هم صادرات می‌شود؟

محصولات گلیم ما تاکنون به کشور عراق صادر شده و اکنون هم صادر می‌شود و نمونه کارهای ما در این کشور موجود است.

 preloader