مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های گیلان خبر داد؛برپایی نمایشگاه “خانه مدرن و دکوراسیون داخلی” در رشت


مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های گیلان خبر داد؛برپایی نمایشگاه “خانه مدرن و دکوراسیون داخلی” در رشت

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی گیلان گفت: ‌پانزدهمین نمایشگاه تخصصی خانه مدرن و دکوراسیون داخلی در نمایشگاه بین‌المللی استان گیلان برگزار می‌شود

 

نمایشگاه تخصصی "خانه مدرن و دکوراسیون داخلی" در رشت برگزار می‌شود

عبدالله سلمانی‌زاده با اشاره به برگزاری پانزدهمین دوره نمایشگاه تخصصی خانه مدرن و دکوراسیون داخلی در محل نمایشگاه بین‌المللی استان گیلان اظهار داشت: نمایشگاه مذکور در مساحتی بالغ بر 4 هزار متر مربع در رشت دایر می‌شود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گیلان تعداد غرفه‌های این نمایشگاه را 55 عدد اعلام کرد و ابراز داشت:‌ این نمایشگاه به مدت 5 روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گیلان برگزار می‌شود و واحدهای تولیدی و بازرگانی از 6 استان کشور نیز در آن شرکت دارند.

سلمانی‌زاده از حضور واحدهای تولیدی و بازرگانی استان‌های گیلان، تهران، تبریز، اردبیل، اصفهان و کرمانشاه در این دوره از نمایشگاه خانه مدرن خبر داد و گفت: امیدواریم پانزدهمین دوره این نمایشگاه نیز همانند دوره‌های گذشته با استقبال خوبی از سوی شهروندان گیلانی مواجه شود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گیلان در مورد نوع کالاهایی که در پانزدهمین دوره نمایشگاه خانه مدرن و دکوراسیون داخلی عرضه می‌شوند نیز تصریح کرد:‌ مبلمان، انواع‌ تابلو فرش،‌ سیستم‌های هوشمند،‌ سرویس‌ خواب و لوستر از جمله این محصولات هستند.

وی هدف برگزاری این نمایشگاه را شناسایی نیازهای جامعه، اشتغال، تبادل اطلاعات و افزایش کمیت و کیفیت کالا برشمرد و گفت: ایجاد ارتباط با سایر تولیدکنندگان کشور، کاهش قیمت‌ها، انتقال تجربیات و افزایش قدرت خرید و قدرت انتخاب مردم از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی گیلان با اشاره به اینکه پانزدهمین نمایشگاه تخصصی خانه مدرن و دکوراسیون داخلی از تاریخ 5 تا 9 شهریور در رشت برپا می‌شود بیان داشت: علاقمندان می‌توانند در ساعات 16 الی 22 در ایام مذکور از این نمایشگاه بازدید به عمل آورند.

منبع خبر:خبرگزاری تسنیم

 preloader