کد خبر: 21105
تاریخ انتشار: ۹۶/۱۲/۲۲
زمان انتشار: ۱۰:۵۲ ق.ظ
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
خلاصه خبر:

  نمایشگاه بین‌المللی تهران در سال آینده حداقل ۶۷ رویداد تایید شده دارد و ممکن است در طول سال تعداد آنها بیشتر شود.   حسین اسفهبدی، مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران در مورد وضعیت نمایشگاه‌های سال آینده گفت: درسال ۱۳۹۷ برپایی حداقل ۶۷ نمایشگاه بین‌المللی بازرگانی، عمدتا تخصصی در تقویم نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه‌های […]
 

نمایشگاه بین‌المللی تهران در سال آینده حداقل ۶۷ رویداد تایید شده دارد و ممکن است در طول سال تعداد آنها بیشتر شود.

 

حسین اسفهبدی، مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران در مورد وضعیت نمایشگاه‌های سال آینده گفت: درسال ۱۳۹۷ برپایی حداقل ۶۷ نمایشگاه بین‌المللی بازرگانی، عمدتا تخصصی در تقویم نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج. ا. ایران گنجانده شده است.

 

رییس منطقه ای یوفی در خاورمیانه و آفریقا همچنین گفت: از آنجا که اغلب این نمایشگاه‌ها با استقبال شرکت‌های توانمند خارجی به ویژه شرکت‌هایی که دارای فناوری پیشرفته هستند روبه‌رو می‌شوند، مشارکت در آنها برای شرکت‌های تولیدی، صنعتی و تجاری کشورمان بسیار اهمیت دارد. نقش این نمایشگاه‌ها در توسعه صادرات کشور و افزایش فروش برخی از کالاها در شرایط رکود اقتصادی داخلی حائز اهمیت شایانی است.

 

وی در ادامه افزود: در انتخاب عناوین نمایشگاه‌ها، دقت کافی به عمل آمده تا هریک از آنها بتوانند اهداف متعددی را پوشش دهند تا رضایت شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان در حد امکان، پیش از پیش فراهم شود.

 

اسفهبدی با تاکید بر اینکه خط مشی نمایشگاهی کشور تدوین شده است و پس از تصویب ویژگی‌های آن به آگاهی علاقه مندان از جمله رسانه‌های اقتصادی خواهد رسید، گفت: برنامه نمایشگاه‌های برون مرزی از جمله نمایشگاه‌های اختصاصی که برپایی آنها منطبق با مصالح اقتصادی و خط مشیهای کلی اقتصاد مقاومتی است در شرف تدوین است که در آینده نزدیک بر روی پایگاه اینترنتی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی قرار خواهد گرفت.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نام:
ایمیل:
وبسایت:
* نظر:

اخبار نمایشگاه ها
آخرین اخبار
پر بازدیدترین اخبار