مدیرعامل شرکت بازرگانی ایدرو عنوان کرد:رشد فضای نمایشگاهی در بیست‌و‌هفتمین رویداد فرش دستباف


مدیرعامل شرکت بازرگانی ایدرو عنوان کرد:رشد فضای نمایشگاهی در بیست‌و‌هفتمین رویداد فرش دستباف

بیست‌و‌هفتمین دوره نمایشگاه فرش دستباف از روز سوم شهریور در نمایشگاه بین‌المللی تهران برپا شده و در میان حدود 70 رویداد نمایشگاهی که هر سال در تقویم شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی گنجانده می‌شود، از چند منظر نمایشگاهی متمایز و به تعبیری تافته جدا بافته است.

این نمایشگاه به جای 4 روز مرسوم نمایشگاه‌های دیگر، در 7 روز برگزار می‌شود و برخلاف تمام نمایشگاه‌هایی که شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی برنامه ریزی و هدایت می‌کند‌، مشارکت‌کنندگان در آن حق فروش دارند و به همین دلیل از سوی شهروندان عادی و صادرکنندگان فرش ایرانی با اقبال بسیار روبه‌رو می‌شود‌. شاخص‌ترین وجه تمایز نمایشگاه فرش دستباف‌، تسهیلات و تخفیف‌های استثنایی شرکت سهامی نمایشگاه‌ها‌، مرکز ملی فرش ایران و شرکت بازرگانی بین‌المللی ایدرو برگزار‌کننده نمایشگاه برای مشارکت و حضور گسترده و باکیفیت تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش دستباف در این رخداد با اهمیت تولیدی – تجاری با هدف بازگرداندن رونق پیشین و تثبیت و توسعه جایگاه جهانی فرش دستباف است، تا آن‌جا که هزینه مشارکت در این نمایشگاه فقط یک‌سوم تعرفه رسمی نمایشگاهی است. مجموع این شرایط موجب شده تا نمایشگاه فرش دستباف در بیست‌و‌هفتمین دوره خود با رشد مساحت نمایشگاهی مواجه شود‌.

محمد خضرائی قهرمانی، مدیرعامل شرکت بازرگانی بین‌المللی ایدرو، برگزار کننده نمایشگاه فرش دستباف ضمن بیان مطالب فوق افزود: فرش دستباف هنر – صنعت ایرانی محسوب می‌شود و به همین علت این رویداد هر ساله با شرایط ویژه‌ای نسبت به سایر نمایشگاه‌ها برگزار شده و در این دوره هم با حضور بیش از 670 مشارکت‌کننده در فضایی بالغ بر 50 هزار متر مربع، مانند سال‌های گذشته با استقبال پر شور بازدید‌کنندگان برپا شودر حال برگزاری است‌.

مدیرعامل شرکت بازرگانی بین‌المللی ایدرو در خصوص مراحل ثبت‌نام و حضور مشارکت‌کنندگان در نمایشگاه یادآور شد: اطلاعیه‌ها و فراخوان‌های این دوره نمایشگاه مانند دوره‌های پیش از طریق وب‌سایت  www.idro-fairs.com‌ اعلام شده و با توجه به راه‌اندازی نرم‌افزار ایدرو جهت سهولت و رفاه حال مشارکت‌کنندگان، بسیاری از ثبت‌نام‌ها از طریق این اپلیکیشن انجام و به ثبت رسیده است‌. قهرمانی افزود: ثبت‌نام از 19 تیر آغاز شده و شیوه پذیرش و گزینش مشارکت‌کنندگان و شاخص‌های وزنی انتخاب را مرکز ملی فرش ایران انجام می‌دهد‌.

مدیرعامل شرکت بازرگانی بین‌المللی ایدرو ادامه داد: امسال که بیست‌و‌هفتمین دوره نمایشگاه برپا ‌شد‌ه، دوازدهمین سال متوالی است که شرکت بازرگانی‌ بین‌المللی ایدرو آن را برگزار می‌کند و به دلیل همین استمرار است که با برنامه‌ریزی ‌مناسب و استفاده از تجربه‌های هر دوره‌، دوره بعدی قوی‌تر و کارآمدتر می‌شود. نکته مهم این‌جاست که نمایشگاه فرش دستباف در میان بیش از هفتاد نمایشگاه تقویم شرکت سهامی نمایشگاه‌های  بین‌المللی، یک رویداد کاملا خاص و استثنایی است.

وی درخصوص ویژگی‌های این دوره نمایشگاه اظهار داشت: نمایشگاه امسال در فضایی بالغ بر 50 هزار متر مربع شامل 28342 متر مربع فضای مفید نمایشگاهی در 13 سالن نمایشگاه شامل سالن های 6،5، 7، 27، 31A ، 31B، 38، 38A ، 38B ، 35، 40، 41 ، سالن 44 (خلیج فارس) برگزار می‌شود و تولید‌کنندگان و صادرکنندگان و فعالان بخش‌های مختلف فرش دستباف  در این رویداد مشارکت دارند.

 

 preloader