کد خبر: 2373
تاریخ انتشار: ۹۵/۰۷/۰۹
زمان انتشار: ۱۲:۵۰ ق.ظ
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
خلاصه خبر:

گروه صنعتي عالم آرا با شناخت مناسب بازار داخلي و با شعار مشتري مداري توليد انواع لوله و اتصالات GRP را وجهه همت خود قرار داده است .اين شرکت توانسته با ارائه محصولات با کيفيت به قطب صنعتي در توليد لوله و اتصالات کشور تبديل شود . اين گروه به منظور ايجاد ارزش افزوده در […]
گروه صنعتي عالم آرا با شناخت مناسب بازار داخلي و با شعار مشتري مداري توليد انواع لوله و اتصالات GRP را وجهه همت خود قرار داده است .اين شرکت توانسته با ارائه محصولات با کيفيت به قطب صنعتي در توليد لوله و اتصالات کشور تبديل شود .
اين گروه به منظور ايجاد ارزش افزوده در عرصه صنايع تبديلي معدني و خلق فرصت هاي نوين فناوري، مي کوشد تا يکي از بزرگترين مجتمع هاي تکنولوژي پيشرفته در آسيا را در حوزه الياف شيشه و صنايع وابسته ايجاد نمايد و با نقش آفريني در شبکه اقتصاد بين المللي تلاش ميکند ضمن ارائه محصولات و خدمات با کيفيت صنايع و طرح هاي زيربنايي کشور، رضايت سهامداران و ذينفعان را فراهم سازد.
محمد شهبازي مدير عامل توسعهگرا و خوش فکر اين شرکت بازار داخلي را بيش از هرچيز نيازمند کيفيت و محصولات نوين منطق با بازار جهاني مي داند و در همين راستا توليد محصولاتي با قيمت رقابتي و کيفيتي به مراتب بالاتر از نمونه هاي مشابه را همواره مورد اهتمام قرار داده است.
گفتگوي ما را با محمد شهبازي مدير عامل گروه صنعتي عالم آرا مي خوانيد:
درباره تاريخچه و زمينه فعاليت شرکت عالم آرا براي خوانندگان «اقتصاد و نمايشگاه» توضيح دهيد؟
گروه صنعتي عالم آرا تنها شرکت توليد کننده GRP در شمال غرب ايران است که با ترکيب سهام داري شرکت هاي زير مجموعه شستا زير نظر هلدينگ صنايع عمومي تامين اداره مي شود که غير از سازمان تامين اجتماعي و صندوق بازنشستگي شرکت توسعه و عمران مرند جزو سهامداران شرکت ما هستند. گروه صنعتي ما از سال ۸۸ رسما وارد فاز توليد لوله ،مخازن و اتصالات شده و طي چند سال در دوره جديد هيات مديره که از اواخر سال ۹۳ منصوب شدهاند، استراتژي شرکت تغيير کرده و با تاکيد بر ارتقا کيفيت ،مشتري مداري با رويکرد مهندسي ظرف يک سال و نيم اخير جايگاه خوبي را کسب نموده و توانسته پروژه هاي بزرگي را در زمينه اتصالات مخازن و لوله واتصالات آب اجرا نمايد و به عنوان قطب صنعتي توليدي با ظرفيت سه شيفت با تمامي توان کار خود را ادامه دهد .
توزيع محصولات و خدمات عالم آرا چه گستره اي دارد؟
شرکت ما با ارزيابي وضعيت بازار پيش رفته و در اين زمينه با توجه به مواجهه با بحران هاي جهاني و بحث مديريت آب هاي مرزي و آب هاي سطحي و فاضلاب ها در سطح جهان اين امر را به عنوان يک اصل اساسي مورد اهتمام قرار داده است .
در زمينه صادرات نيز با توجه به منطقه جغرافيايي شرکت بر روي بازار هاي عراق ،سوريه و افغانستان در حال مطالعه هستيم اما با توجه به نياز بازار داخلي درصدد افزايش ظرفيت توليد هستيم تا پاسخگوي نياز داخلي به صورت کامل باشيم و سپس به بحث صادرات با قدرت بپردازيم .
برتري محصولاتتان را در چه مي دانيد؟
توليدات GRP داراي عمر بالاي ۵۰ سال بوده و اين لوله ها با استقامت بالا در محيط هاي اسيدي و شيميايي دچار فرسايش نميشوند. از ديگر مزاياي اين محصولات نسبت به لوله هاي فولادي وزن سبک آن است که اين امر موجب کاهش هزينه حمل و نقل براي شرکت ها خواهد شد.
نمايشگاه امسال را چطور ارزيابي مي کنيد؟
شرکت ما همواره سعي در حضور مستمر و مداوم در نمايشگاه هاي تخصصي داشته ودر نمايشگاه امسال نيز با استقبال خوبي مواجه هستيم. بنده بر اين باورم که با توجه به اين که صنعت آب جزو صنايع استراتژيک و پايه اي کشور است بهترين ظرفيت را براي پيشرفت داراست و در نمايشگاه با کارفرمايان و پيمانکاران بزرگي وارد مذاکره شدهايم.
خدمات پس از فروش شرکت شما به چه صورت است؟
حضور و هدايت صحيح پروژه ها يکي از امتيازات مجموعه ما به خريداران است که با بهرهگيري از مشاورين و گروه R&D متشکل از اساتيد دانشگاه ها انجام مي شود و سعي در انتقال دانش فني به داخل کشور هستيم و در تلاشيم با حفظ بهترين کيفيت و با الگو برداري از سياست هاي اقتصاد مقاومتي رضايت حداکثري مشتريان خود را کسب کنيم .
چه امري شرکت عالم آرا را در ميان شرکت هاي رقيب برجسته ساخته؟
يکي از امتيازات مجموعه ما تاکيد بر رعايت حداکثري استانداردها، هم در حوزه مواد اوليه و هم در حوزه کنترل کيفي مي باشد به گونه اي که براساس استانداردها استفاده از فيلرها در توليد محصولات بين ۳۰ تا ۳۶ درصد استاندارد محسوب مي شود اما ما با تلاش مستمر اين ميزان را به حداقل رسانده ايم و با توجه به اينکه تحت ليسانس شرکت VEM ايتاليا در حال فعاليت هستيم در توليدات از حداکثر الياف و رزين و حداقل فيلرها استفاده مي شود .

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نام:
ایمیل:
وبسایت:
* نظر:

اخبار نمایشگاه ها
آخرین اخبار
پر بازدیدترین اخبار