علی اسلامی بیدگلی:سرلوحه فعالیت «فرش مُدرن» تولید محصول با بهترین و مرغوب‌ترین نوع الیاف است


علی اسلامی بیدگلی:سرلوحه فعالیت «فرش مُدرن» تولید محصول با بهترین و مرغوب‌ترین نوع الیاف است

شرکت صنایع فرش آذرخش بیدگل با تاسیس کارخانه‌ای با زیربنای بالغ بر 11 هزار متر، قریب 22 سال در زمینه تولید فرش ماشینی فعالیت دارد و با توجه به اهتمام و اهمیتی که مجموعه مدیریت شرکت بر مقوله بِرندسازی داشته، در سال 1396 موفق به ثبت برند تجاری «فرش مُدرن» شده است. محصولات و تولیدات این شرکت شامل فرش‌های 1000 شانه تراکم 3000 و فرش دستبافت‌گونه مُدرن 600 شانه تراکم 2400، گلیم و جاجیم 350 شانه و گبه 340 شانه و 420 است که با بهترین و مرغوب‌ترین نوع الیاف تولید شده‌اند‌.

 

علی اسلامی بیدگلی، مدیر‌عامل فرش مُدرن، متولد 1328‌ است. وی با داشتن 50 سال سابقه کاری‌ که 25 سال از آن به‌صورت حرفه‌ای به ‌مدیریت در زمینه فرش ماشینی اختصاص داشته، توانسته اعتماد و رضایت مشتریان بسیاری را در کسب‌و‌کار خود به دست آورد. به مناسبت نمایشگاه فرش ماشینی با علی اسلامی بیدگلی به گفت‌وگو نشستیم.

درباره تاریخچه و اهداف شرکت صنایع فرش آذرخش بیدگل و برنامه‌های شاخص آن توضیح دهید.

شرکت صنایع فرش آذرخش بیدگل در سال 1375 در شهرک صنعتی سلیمان صباحی بیدگلی با زیربنای بالغ بر 11 هزار متر مربع فعالیت خود را آغاز کرد و موفق شد با بهره‌گیری از منابع انسانی مجرب و کار‌آزموده فرصت شغلی مناسبی را برای مردم فراهم کند. از اهداف بسیار مهم شرکت‌ ما‌ می توان به مرغوبیت و کیفیت بالای الیاف به کار برده شده در تولید فرش این شرکت اشاره کرد و ما همیشه در تولیدات‌مان سعی بر ارائه محصول عالی برای مصرف‌کنندگان‌ داشته‌ایم‌. از اهداف دیگر شرکت ما دریافت برند تجاری بود که این امر در سال 1396 محقق شد و تمامی محصولات شرکت با برند تجاری «فرش مُدرن» ارائه می شود. یکی از برنامه‌های شاخص این شرکت، صادرات فرش به کشور‌های همسایه و اروپا است و در این راستا برنامه‌ریزی‌هایی انجام شده که علاوه بر صادرات و رونق اقتصادی برای داخل کشور‌، با کالای مشابه خارجی رقابت و زمینه شغلی بیش‌تری را برای مردم منطقه ایجاد کنیم‌.

به طور مشخص چه محصولات یا خدماتی تولید و ارائه می‌کنید؟

از محصولات این شرکت می‌توان به فرش 1000 شانه تراکم 3000 و از تولیدات این شرکت فرش دستبافت‌گونه مُدرن 600 شانه تراکم 2400 است که با بهترین و مرغوب‌ترین نوع الیاف تولید شده‌اند، از دیگر محصولات شرکت می‌توان به گلیم و جاجیم 350 شانه و گبه 340 شانه و 420 شانه اشاره کرد .

محصولات و خدمات مجموعه شما چه مزایا و ویژگی‌های منحصر به‌فردی نسبت به رقبای داخلی و خارجی دارد؟

از مهم‌ترین ویژگی‌ها و مزایا می‌توان به تجربه 22 ساله در زمینه تولید فرش اشاره کرد که نشان از اصالت این محصول دارد.‌ یکی دیگر از ویژگی‌های بارز محصولات ما، ماندگاری بالای آن به‌خاطر کیفیت الیاف به کار رفته در فرش است.

در زمینه پشتیبانی و گارانتی محصولات  خود چه اقداماتی انجام دادید که اعتماد مصرف‌کننده را موجب شود؟

تمامی محصولات شرکت در راستای مشتری‌مداری با استاندارد و با ضمانت 36 ماهه عرضه می‌شود، که این خود نشان از مرغوبیت و کیفیت کالای تولیدی این شرکت دارد. در همین راستا در جهت سهولت در انتخاب و سفارش کالا و خرید امن برای مشتریان عزیر، خرید از طریق سایت اینترنتی شرکت نیز فراهم شده که ضمانت بهترین قیمت و خرید امن از طریق نماد اعتماد الکترونیکی مرکز توسعه و تجارت از وزارت صنعت و معدن و تجارت انجام شده است.

برای گسترش فعالیت‌های مجموعه تحت مدیریت‌تان چه برنامه‌ها و طرح‌های توسعه‌ای در دست انجام دارید؟

برای گسترش فعالیت‌های شرکت دو طرح در دستور کار قرار دارد که در آینده نزدیک شاهد آن خواهیم بود؛ یک طرح در خط تولید فرش ماشینی و یک طرح در ریسندگی.

آیا محصولات شما به کشورهای دیگر هم صادر می‌شود؟

این کار جز اهداف و برنامه‌های شرکت است که در دستور کار مجموعه قرار دارد.

گواهینامه‌ها، افتخارات و استانداردهای ملی و بین‌المللی خود را معرفی کنید.

بزرگ‌ترین افتخار مدیریت و پرسنل فرش مُدرن‌، کیفیت و اصالت فرش تولیدی این شرکت برای مشتریان عزیز است.

کلام پایانی؟

از تمام کسانی که تصمیم به خرید فرش دارند خواهش می‌کنم با افراد واجد شرایط و متخصص در این زمینه مشورت کنند و از راهنمایی لازم بهرمند شوند تا در خرید محصول بهترین را انتخاب کنند. پرسنل این شرکت آماده هر گونه مشاوره و خدمات در زمینه فرش ماشینی است.

 preloader