شهریور امسال برگزار می شود؛بزرگ ترین رویداد فرش دستباف جهان در محل دایمی نمایشگاه تهران


شهریور امسال برگزار می شود؛بزرگ ترین رویداد فرش دستباف جهان در محل دایمی نمایشگاه تهران

بیست و هفتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران که از نظر کمیت، کیفیت و تولید بزرگترین نمایشگاه فرش دستباف جهان محسوب می شود، با مشارکت صدها شرکت و واحد تولیدی مناطق مختلف، از سوم تا نهم شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه بیش از 670 شرکت تولیدی و صادراتی هنر- صنعت فرش دستباف کشور حضور و مشارکت دارند و گنجینه‌ای از قالی های دستباف، مهم‌ترین کالای فاخر ایرانی و آثار کم نظیر بافندگان و هنرمندان ایرانی را به نمایش می گذارند.

در بیست و هفتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران؛ انواع فرش های دستباف مناطق مختلف ایران در اندازه ها و رنگ های مختلف، قالی و قالیچه،  تابلو فرش های مختلف عرضه شده و فضایی بسیار متنوع و رنگارنگی را در معرض دید مخاطبان قرار داده می شود که چشم هر بیننده ای را خیره خواهد کرد.

قرار است همزمان با برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران؛ چندین هیات بازرگانی و تجاری از کشورهای مختلف جهان با حضور در محل نمایشگاه، ضمن بازدید از تولیدات فرش دستباف کشورمان، با تولیدکنندگان و فروشندگان ایرانی وارد مذاکرات تجاری شوند.

همزمان با بیست و هفتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران که در آن علاوه بر تمرکز بر موضوع های تخصصی و صادراتی و همچنین فروش داخلی، در بخشی دیگر از بیست و هفتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران که در فضایی بالغ بر 50 هزار متر مربع و در 13 سالن نمایشگاهی برپا می شود، بهترین فرش های عتیقه و معاصر کشورمان در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.

افزایش صادرات در کنار فروش داخلی، معرفی ظرفیت های این بخش اقتصادی، برنامه ریزی برای حل مشکلات، موانع و نقاط ضعف موجود این صنعت ، ایجاد بستر های مناسب برای سرمایه گذاری های داخلی و خارجی ، ایجاد زمینه اشتغال و کارآفرینی، آشنایی دست اندرکاران با محصولات، نوآوریها و ظرفیت های موجود، ایجاد فضای رقابتی سالم میان تولیدکنندگان داخلی برای ارتقای کیفیت تولید و ایجاد ارتباط مستقیم و رو در رو میان تولیدکنندگان و مصرف کنندگان ، مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

بیست و هفتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران از 3 تا 9 شهریورماه هر روز از ساعت 10 تا 18 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

منبع خبر:«اقتصاد ایران»به نقل از تسنیم

 preloader