کد خبر: 21028
تاریخ انتشار: ۹۶/۱۲/۱۵
زمان انتشار: ۷:۲۶ ب.ظ
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
خلاصه خبر:

سيزدهمين نمايشگاه بين المللي قطعات، لوازم ومجموعه هاي خودرو توسط شركت بازرگاني بين المللي ايدرو در محل نمايشگاههاي بين المللي تهران با کسب مجوز از سازمان توسعه تجارت ایران در ابان ماه سال ٩٧ برگزار خواهد شد.   به گزارش خبرنگار اخبار نمایشگاه ، یکی از نمایشگاه های بزرگ صنعتی یا به عبارتی یکی از […]
سيزدهمين نمايشگاه بين المللي قطعات، لوازم ومجموعه هاي خودرو توسط شركت بازرگاني بين المللي ايدرو در محل نمايشگاههاي بين المللي تهران با کسب مجوز از سازمان توسعه تجارت ایران در ابان ماه سال ٩٧ برگزار خواهد شد.

 

به گزارش خبرنگار اخبار نمایشگاه ، یکی از نمایشگاه های بزرگ صنعتی یا به عبارتی یکی از رویدادهای بزرگ نمايشگاهي ایران، نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه خودرو می باشد که دوازدهمین دوره خود را در سال ٩٦ به عنوان یکی از برترین نمایشگاه های تخصصی پشت سر گذارد.

هدف از برگزاری نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو ارائه دستاوردها و توانمندی های شرکت های تولیدی و موسسات مختلف ایرانی در مقابل شرکت ها و کمپانی های بزرگ خارجی است تا بتوان به نقاط ضعف و قوت موجود در صنعت خودروسازی ، بیش از پیش واقف شد.

دوزادهمین نمایشگاه بین المللی قطعات ، لوازم و مجموعه های خودرو با مشاركت گسترده شركت هاي داخلي و خارجي برگزارشد.
در اين نمايشگاه تعداد .۵۷۰ شركت داخلي و  ۵۱۰شركت خارجي در فضايي به وسعت ۳۵ هزارمتر مربع محصولات خود را به نمايشگاه گذاشتند.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نام:
ایمیل:
وبسایت:
* نظر:

اخبار نمایشگاه ها
آخرین اخبار
پر بازدیدترین اخبار