رئیس اداره صنعت گرمسار خبر داد:آغاز به کار نخستین نمایشگاه صنعت استان سمنان در بخش ایوان‌کی


رئیس اداره صنعت گرمسار خبر داد:آغاز به کار نخستین نمایشگاه صنعت استان سمنان در بخش ایوان‌کی
نخستین نمایشگاه تخصصی صنعت استان سمنان در ایوان‌کی افتتاح شد

گرمسار – رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گرمسار گفت: نخستین نمایشگاه تخصصی صنعت استان سمنان در بخش ایوان‌کی و همزمان با سومین روز از هفته دولت افتتاح شد.

علی مقصودلو ضمن بیان اینکه نمایشگاه صنعتی ایوانکی با مشارکت تمام شهرک های صنعتی گرمسار به مناسبت هفته دولت برپا شده است، ابراز کرد: این نمایشگاه دارای ۳۲ غرفه است و تمام شهرک‌های صنعتی شهرستان و بخش ایوانکی نمونه‌ای از محصولات تولیدی خود را به نمایش برای عموم مردم گذاشتند.

وی با بیان اینکه برندهای مختلف صنعتی در گرمسار که تحول خوبی را در حوزه اقتصاد استان سمنان ایجاد کرده در غرفه های این نمایشگاه قرار گرفته است، اعلام کرد: این نمایشگاه صنعتی آمیخته ای از سه عنصر علم، صنعت و تجارت است.

ضرورت پیوند علم و صنعت

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گرمسار با تأکید بر اینکه پیوند علم و صنعت رویکرد اصلی دولت برای ایجاد تحولات اقتصادی است، تصریح کرد: بهره گیری از علم و دانش نخبگان در صنعت می تواند بستر لازم برای رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال را فراهم می کند.

مقصود لو افزود: این نمایشگاه در ایوانکی به مدت یک هفته از هشت صبح الی ۱۶ دایر است و عموم مردم می توانند از غرفه‌های آن بازدید کنند.

آئین افتتاح این نمایشگاه با حضور استاندار سمنان و سایر مسئولانی استانی و شهرستانی برگزار شد.

بازدید از موکب زائران رضوی و نحوه خدمات رسانی به مردم و مسافران نیز در حاشیه این نمایشگاه توسط استاندار سمنان صورت گرفت.

منبع خبر:خبرگزاری مهر

 preloader