در محل کتابخانه دانشگاه تهران؛شانزدهمین نمایشگاه کتب کاربردی و دانشگاهی برگزار می شود


در محل کتابخانه دانشگاه تهران؛شانزدهمین نمایشگاه کتب کاربردی و دانشگاهی برگزار می شود
شانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتب کاربردی و دانشگاهی همزمان با بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران 21 تا 24 آبان ماه در کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

سعید عابدینی؛ مدیرعامل انجمن فرهنگی ناشران بین‌الملل عنوان کرد: نمایشگاه کتب کاربردی با هدف در دسترس قرار دادن آسان‌تر کتاب‌های زبان اصلی برای دانشجویان، استادان دانشگاه و محققان علوم مختلف برپا خواهد شد.

وی ادامه داد: این نمایشگاه امسال برای پنجمین سال متوالی در کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران برگزار می‌شود و فضایی در حدود 500 مترمربع برای عرضه جدیدترین کتاب‌های دانشگاهی خارجی را مهیا می‌کند.

عابدینی با اشاره به اهمیت این دانشگاه برای قشر دانشگاهی، توضیح داد: این نمایشگاه با هدف دسترسی آسان‌تر دانشجویان و استادان دانشگاه به منابع و کتاب‌های زبان اصلی پیش‌بینی شده‌ است و هر سال با مشارکت نمایندگان ناشران بین‌الملل برگزار می‌شود.

وی تاکید کرد: تلاش ما در این است که کتاب‌های ارائه شده در این نمایشگاه همه از منابع جدید و به‌روز باشند. علاوه‌براین تمام کتاب‌هایی که در این نمایشگاه ارائه می‌شوند به زبان لاتین هستند و از ناشران مطرحی چون اکسفورد، الزویر، جان وایلی، مک گروهیل و .. کتاب عرضه خواهد شد.

شانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتب کاربردی و دانشگاهی 21 تا 24 آبان ماه در تالار علامه امینی کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

منبع خبر:خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)
لینک کوتاه منبع خبر:yon.ir/SZQq3
 preloader