در محل دائمی نمایشگاه‌ بین‌المللی؛برپایی سی امین نمایشگاه صنایع دستی از فردا


در محل دائمی نمایشگاه‌ بین‌المللی؛برپایی سی امین نمایشگاه صنایع دستی از فردا

خبرگزاری فارس: رونمایی از 2  اثر نفیس در سی‌امین نمایشگاه ملی صنایع دستی

معاون صنایع دستی گفت: در سی‌امین نمایشگاه ملی صنایع دستی شاهد رونمایی از کاشی هفت‌رنگ پوستر نمایشگاه و پارچه قملکار با موضوع اسماء الهی هستیم.

پویا محمودیان  با بیان اینکه در نمایشگاه امسال غرفه ویژه اسباب‌بازی برای کودکان در حوزه صنایع دستی در معرض بازدید قرار می‌گیرد، گفت: گروه‌های موسیقی محلی برنامه‌های ویژه‌ای برای مخاطبان دارند، همچنین ما به صورت رایگان میزبان استان‌های محروم و کم‌درآمد هستیم و فضای مشخصی را برای مناطق زلزله‌زده درنظر گرفته‌ایم.

وی با بیان اینکه پخش تیزرهای تبلیغاتی و پوسترهای ما از روز شنبه به صورت گسترده در سراسر کشور آغاز می‌شود، گفت: در مناطق شهری و بزرگراه‌ها شاهد بیلبوردهای نمایشگاه خواهیم بود و در سه فرودگاه مهم مشهد، فرودگاه امام خمینی(ره) و مهرآباد تلویزیون‌هایی به مدت 15 روز در خدمت تبلیغات نمایشگاه است.

معاون صنایع دستی میراث فرهنگی با اشاره به برنامه‌های مهم نمایشگاه امسال گفت:‌ امضای تفاهم‌نامه همکاری با بانک گردشگری و رونمایی از کاشی هفت‌رنگ پوستر نمایشگاه و پارچه قملکار با موضوع اسماء الهی به شیوه قلمکاری مهری و نقاشی که اثر یکی از برجسته‌ترین استادان قلمکاری اصفهان است، جزو برنامه‌های ویژه نمایشگاه خواهد بود.

وی ادامه داد: همچنین در این نمایشگاه شاهد امضای قرارداد بخش خصوصی با پست‌بانک ایران هستیم، هدف از این اقدام، بهره‌برداری از 8 هزار باجه پست جهت عرضه و فروش الکترونیکی محصولات صنایع دستی است.

سی‌امین نمایشگاه ملی صنایع دستی از فردا سوم شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی کار خود را آغاز می‌کند و به مدت یک هفته پذیرای بازدیدکنندگان است.

منبع خبر:خبرگزاری فارس
 preloader