در آستانه شروع سال تحصیلی؛برپایی شش نمایشگاه نوشت افزار ایرانی در همدان


در آستانه شروع سال تحصیلی؛برپایی شش نمایشگاه نوشت افزار ایرانی در همدان

مدیرکل آموزش و پرورش همدان گفت: در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید 6 نمایشگاه نوشت افزار با هدف تامین و ارایه نوشت افزار متناسب با فرهنگ ایرانی و عرضه آن با قیمت مناسب در این استان برپا شده است.

 

محمد پورداود روز سه شنبه افزود: این نمایشگاه ها در شهرستان های همدان، ملایر، کبودرآهنگ، نهاوند و منطقه قهاوند برپا شده که این تعداد تا 2 روز آینده به 16 نمایشگاه افزایش می یابد.
وی ادامه داد: در این نمایشگاه ها اقلام مورد نیاز دانش آموزان برای آغاز سال تحصیلی جدید در تمامی دوره های تحصیلی عرضه شده است.
وی با اشاره به تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی اضافه کرد: این نمایشگاه با همکاری اصناف برگزار شده و تمامی اقلام آن تولید داخل بوده و با قیمت 10 تا 15 درصد کمتر از بازار به فروش می رسد.
مدیرکل آموزش و پرورش همدان افزود: نمایشگاه شماره یک در سازمان دانش آموزی واقع در خیابان مهدیه همدان و نمایشگاه شماره 2 در دبیرستان شهید حاجی بابایی واقع در خیابان تختی برپا شده است.
گفتنی است؛ در سال تحصیلی 98-97 بیش از 270 هزار دانش آموز در استان همدان تحصیل می کنند که از این تعداد 160 هزار دانش آموز در مقطع ابتدایی، 65 هزار نفر متوسطه اول و 45 هزار نفر نیز در مقطع متوسطه دوم به تحصیل می پردازند.

منبع خبر:خبرگزاری ایرنا

 preloader