کد خبر: 2362
تاریخ انتشار: ۹۵/۰۷/۰۹
زمان انتشار: ۱۲:۳۷ ق.ظ
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
خلاصه خبر:

شرکت سالم آب از شرکتهاي بنام و موفق در حوزه گندزدايي در صنعت آب و فاضلاب محسوب ميشود. اين شرکت با هدف بهره گيره از دانش فني انگلستان به عنوان يکي از قطبهاي مهم جهان در زمينه صنعت آب، اقدام به ايجاد روابطي موفق با انجمن British Water نموده است. به مناسبت برگزاري دوازدهمين نمايشگاه […]
شرکت سالم آب از شرکتهاي بنام و موفق در حوزه گندزدايي در صنعت آب و فاضلاب محسوب ميشود. اين شرکت با هدف بهره گيره از دانش فني انگلستان به عنوان يکي از قطبهاي مهم جهان در زمينه صنعت آب، اقدام به ايجاد روابطي موفق با انجمن British Water نموده است.
به مناسبت برگزاري دوازدهمين نمايشگاه بين المللي آب و تأسيسات آب و فاضلاب با الهه جکمن مدير شرکت M-Power Enterprises به گفتگو نشستيم. وي از مديران موفق ايراني است که با حفظ اصالت و ارزشهاي ايراني در تلاش براي انتقال دانش کشور انگلستان به ايران است.
خلاصه گفتگوي ما را با الهه جکمن مدير خوشفکر و خلاق شرکت M-Power Enterprises ميخوانيد.
درباره انگيزه خود براي ايجاد و توسعه روابط ميان ايران و انگلستان در زمينه صنعت آب توضيح ميدهيد؟
با توجه به موفقيت و سرآمد بودن کشور انگلستان در اين زمينه به عنوان يک ايراني هميشه در تلاش براي انتقال دانش اين کشور به ايران در اين عرصه بودهام و ۱۵ سال است که از طريق شرکت سالم آب در اين حوزه فعاليت ميکنم که متاسفانه به دليل تحريمها اين ارتباط در دورهاي کمرنگ شد اما با تحقق برجام فعاليتهاي چشمگيري در اين زمينه انجام دادهايم که يکي از مهمترين آنها دعوت از Lila Thompson مديريت امور بين المل شرکت British Water با هدف ايجاد روابط محکم و برد – برد ميان اين شرکت با انجمن متخصصين آب و فاضلاب ايران IWWA است.
از نظر شما بازار ايران براي شرکتهاي خارجي از چه نظر جذابيت دارد؟
بازار ايران به لحاظ جمعيت و نياز به مديريت منابع آبي براي کشورهاي اروپايي بازار جذابي محسوب ميشود ودليل انتخاب انگلستان براي گسترش اين روابط سيستم آبي پيشرفته اين کشور و مديريت کارآمد آن است که اين کشور را در زمره يکي از ايده آل ترين کشورها در زمينه صنعت آب و فاضلاب قرار داده است که با روشهاي مهندسي ايراني نيز انطباق دارد.
در همين راستا روز چهارشنبه هفتم مهر نماينده شرکت British Water بنا به دعوت و پيگيريهاي مستمر ما در نمايشگاه حضور مييابد و اميدواريم اين ديدار و مذاکرات آتي زمينه امضا توافقنامه ميان شرکت ياد شده و انجمن متخصصين آب و فاضلاب ايران را براي انتقال دانش در بخش مهندسي، مديريت سيستمهاي مرتبط با آب و فاضلاب، جذب سرمايه گذاري خارجي و ارتقاء دانش فني وطراحي فراهم آورد.
گفتني است شرکت سالم آب نماينده انحصاري شرکت M-Power Enterprises در ايران است که با توجه به پيشرفت تکنولوژي و ارتقا سيستمهاي تصفيه آب و فاضلاب و نياز کشور به سيستمهاي مدرن تصفيه آب، هم اکنون انتقال دانش فني و مهندسي کشورهاي اروپايي را به وطن عزيزمان، وجهه همت خود قرار داده است.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نام:
ایمیل:
وبسایت:
* نظر:

اخبار نمایشگاه ها
آخرین اخبار
پر بازدیدترین اخبار