کد خبر: 21137
تاریخ انتشار: ۹۶/۱۲/۲۳
زمان انتشار: ۴:۱۱ ب.ظ
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
خلاصه خبر:

در جلسه اعضای انجمن برگزارکنندگان نمایشگاه های بین المللی ایران توسعه فعالیت انجمن برگزارکنندگان نمایشگاه ها مطرح شد. در جلسه ای که بعد از ظهر امروز در تالار اصفهان نمایشگاه بین المللی تهران با حضور هیات مدیره و تنی چند از اعضای انجمن برگزار کنندگان نمایشگاه ها برگزار شد مهم ترین سرفصل های فعالیت این […]
در جلسه اعضای انجمن برگزارکنندگان نمایشگاه های بین المللی ایران توسعه فعالیت انجمن برگزارکنندگان نمایشگاه ها مطرح شد.

در جلسه ای که بعد از ظهر امروز در تالار اصفهان نمایشگاه بین المللی تهران با حضور هیات مدیره و تنی چند از اعضای انجمن برگزار کنندگان نمایشگاه ها برگزار شد مهم ترین سرفصل های فعالیت این تشکل در سال آینده مطرح شد.
علي ابراهيم زاده مديرعامل شركت راهكار تجارت و رئيس هيأت مديره انجمن برگزار كنندگان، عظيم دستفال مدیر عامل شرکت بانیان فردای روشن، مهدي عباسي راد عضو هيأت مديره انجمن و خزانه دار، عبدالكريم جلالي مديرعامل شركت نمانگر و نايب رييس انجمن، ابوالقاسم سالار رضايي مديرعامل ميلاد مبتكر شرق، علي مرادي مديرعامل شركت سامع پاد نوين و عضو هيأت مديره انجمن، شهنام سپاسدار مديرعامل شركت بانيان اميد و دبير انجمن، فرهاد امينيان مديرعامل شركت بازرگاني و نمايشگاهي تهران، علي معين جهرمي مديرعامل گروه تجارت اطلاعات كوشا، مهرشاد صديقي مديرعامل شركت سپنتاس كيش و تعدادی دیگر از اعضا انجمن در این جلسه حضور داشتند.
به گزارش اخبار نمایشگاه ها این جلسه جهت انتخاب بازرس جدید تشکل شده بود که به علت به حد نصاب نرسیدن اعضای حاضر در جلسه انتخاب بازرس جدید به جلسه دیگری موکول شد.
در ابتدای جلسه به مهم ترین سرفصل های فعالیت انجمن در سال آینده که شامل تعیین ساختار سازمانی، شرح مسئولیت براساس موضوعات مختلف، شرایط عضویت، سوابق و مستندات در حوزه های مختلف نمایشگاهی، صدور مجوزهای مختلف، ثبت دستاوردهای اجتماعی و اقتصادی، هم افزایی در کاهش هزینه های نمایشگاهی پرداخته شد .
مدیریت دانش، هم گون سازی مستندات و گزارشات، آیین نامه ارزیابی، تعرفه های نمایشگاهی، آمار و عملکردهای نمایشگاه های داخلی و خارجی، گزارش آناری در کشورهای همجوار ، اروپا و آمریکا جهت تعیین برنانه استراتژیک از دیگر سرفصل های این برنامه بود.
در ادامه جلسه محمود بندرچی مدیر عامل شرکت رستاگ پاد ویژن با اشاره به نقش حساس و تعیین کننده کمیته ها در پیشبرد اهداف اعضا اظهار داشت: برگزار نشدن و یا بعضا به حد نصاب نرسیدن جلسات کمیته ها نشان از حضور اعضایی است که چندان دغدغه ای جهت فعالیت در آن ندارند و در این راستا حتی الامکان باید از اعضای ذینفع یاری گرفته شود تا به صورت عملیاتی فعالیت های کمیته ها را دنبال نمایند.
ابراهیم زاده رئیس هیات مدیره انجمن برگزار کنندگان هم یا اشاره به پویایی و فعال بودن کمیته ها اظهار داشت: یکی از موضوعات حائز اهمیت در جهت اجرایی کردن اهداف انجمن بحث هزینه های جاری است که در این راستا باید تدابیری اندیشیده شود.
تعیین حق عضویت مشخص برای اعضا از پیشنهادات ارائه شده از سوی شرکت کنندگان در جلسه بود که مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نام:
ایمیل:
وبسایت:
* نظر:

اخبار نمایشگاه ها
آخرین اخبار
پر بازدیدترین اخبار