تا ساعاتی دیگر؛افتتاح بزرگترین نمایشگاه فرش دستباف ایران در تهران


تا ساعاتی دیگر؛افتتاح بزرگترین نمایشگاه فرش دستباف ایران در تهران

بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی فرش دستباف ایران تا ساعتی دیگر در تهران آغاز به کار میکند.

بزرگترین نمایشگاه فرش دستباف ایران در تهراناین نمایشگاه که­ از نظر کمیت، کیفیت و تولید ­،بزرگترین نمایشگاه فرش دستباف جهان محسوب می شود، با حضور صدها شرکت و واحد تولیدی مناطق مختلف کشورمان، تا نهم شهریور ماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران دایر خواهد بود.
در این نمایشگاه بیش از 670 شرکت تولیدی و صادراتی هنر-­ صنعت فرش دستباف کشور حضور و مشارکت دارند و گنجینه‌ای از قالی های دستباف، مهم‌ترین کالای فاخر ایرانی و آثار کم نظیر بافندگان و هنرمندان ایرانی را به نمایش می گذارند.
­در بیست و هفتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران؛ انواع فرش های دستباف مناطق مختلف ایران در اندازه ها و رنگ های مختلف، قالی و قالیچه و­­­تابلو فرش های مختلف­ در معرض دید مخاطبان قرار داده می شود.
­قرار است همزمان با برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران؛ چندین هیئت­ بازرگانی و تجاری از کشورهای مختلف جهان با حضور در محل نمایشگاه، ضمن بازدید از تولیدات فرش دستباف کشورمان، با تولیدکنندگان و فروشندگان ایرانی وارد مذاکرات تجاری شوند.
همچنین همزمان با بیست و هفتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران که در آن علاوه بر تمرکز بر موضوع های تخصصی،­­ صادراتی و ­فروش داخلی، در بخشی دیگر از این نمایشگاه ­­که در فضایی بالغ بر 50 هزار متر مربع و در 13 سالن،­ نمایشگاهی برپا می شود­بهترین فرش های عتیقه و معاصر کشورمان در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.
بیست و هفتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران هر روز از ساعت 10 تا 18 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان خواهد بود.

منبع خبر:خبرگزاری صدا و سیما

 preloader