بیست‌و‌نهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی بیش از 400 مشارکت‌کننده را به نمایشگاه بین‌المللی آورد


بیست‌و‌نهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی بیش از 400 مشارکت‌کننده را به نمایشگاه بین‌المللی آورد

بیست‌و‌نهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی با مشارکت 470 شرکت داخلی و حضور مقامات و مسئولان ذی‌ربط و همچنین علاقه‌مندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران افتتاح شد.

بیست‌و‌نهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی به میزبانی عباس قبادی عضو هیات مدیره و سرپرست شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران و با حضور علی‌اصغر مونسان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی – صنایع دستی و گردشگری‌، علی‌اکبر صالحی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران‌، علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی و همچنین معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و هیات همراه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.

در بیست‌و‌نهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی، تعداد 470 شرکت داخلی در فضای نمایشگاهی به وسعت 16هزار متر مربع حضور دارند که در زمینه تولید انواع نساجی سنتی، انواع بافت‌ها، پوشاک سنتی، هنرهای سنتی وابسته به معماری‌، کاشی و سرامیک سنتی، سفال‌ و انواع صنایع دستی فعالیت داشته و آخرین نوآوری‌هایی خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان ارائه می‌کنند.

این نمایشگاه تا روز جمعه 9 شهریور 1397 ادامه دارد و علاقه‌مندان و متخصصان می‌توانند از ساعت 10 صبح تا 6 بعدازظهر از آن بازدید کنند.

 preloader