به همت جهاددانشگاهی واحد اصفهان؛نمایشگاه تکنولوژی و استارت‌آپ‌ها (StratExpo ۲۰۱۸) برگزار می‌شود


به همت جهاددانشگاهی واحد اصفهان؛نمایشگاه تکنولوژی و استارت‌آپ‌ها (StratExpo ۲۰۱۸) برگزار می‌شود
اولین نمایشگاه تکنولوژی، نوآوری و استارتاپ ها (StratExpo ۲۰۱۸) با همکاری جهاددانشگاهی واحد اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی اصفهان، اولین نمایشگاه تکنولوژی، نوآوری و استارتاپ ها (StratExpo 2018) با همکاری جهاد دانشگاهی واحد اصفهان 3 تا 6 مهرماه برگزار می شود.
نمایشگاه نوآوری، استارتاپ اصفهان (StartExpo) نمایشگاه مهم و برجسته تکنولوژی در اصفهان است که با تاکید بر فناوری، به عنوان کاربرد دانش در توسعه جوامع بشری و نوآوری و به عنوان بکارگیری ایده‌های نوین فعالیت می‌کند.
با توجه به فقدان نمایشگاه‌های بین‌المللی مناسب در کشور که دربرگیرنده تمامی حوزه‌های فناوری باشد، نمایشگاه استارتکس با همت اتاق بازرگانی و شبکه پژوهش و فناوری استان اصفهان و با حمایت شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان برگزار می شود.
نمایشگاه فناوری و نوآوری اصفهان (StartExpo) بستری برای عرضه نوآوری و فناوری است. برخلاف نمایشگاه‌های مشابهی که صرفا عرضه و تبادل کالا را هدفگذاری کرده اند، هدف این نمایشگاه تبادل دانش فنی و تکنولوژی و مشارکت میان شرکت‌ها و نیز سرمایه گذاری روی طرح های نو و استارتاپ هاست.
نمایشگاه استارتکس تلاش می کند تولیدکنندگان محصولات فناورانه را به مشتریان آنها متصل کند، فناوری‌های روز را به صنایع متوسط و بزرگ معرفی نماید، سرمایه گذاران را با فرصت‌های سرمایه گذاری در طرح های فناورانه یا استارتاپ ها آشنا کند، مخاطبین تخصصی و افراد تحصیل کرده را به بازدید از نمایشگاه دعوت کند و تجمع گسترده ای از نقش آفرینان اکوسیستم استارتاپی، نوآوری و فناوری را گردهم آورد.
گفتنی است، سازمان ها و شرکت های مختلفی از جمله جهاد داشگاهی واحد اصفهان در برگزاری این نمایشگاه همکاری می کنند.
اولین نمایشگاه تکنولوژی، نوآوری و استارتاپ ها 3 تا 6 مهرماه در نمایشگاه بین المللی استان اصفهان واقع در پل تاریخی شهرستان برگزار می شود.

منبع خبر:پایگاه خبری «بازار کار»

 

 preloader