کد خبر: 2367
تاریخ انتشار: ۹۵/۰۷/۰۹
زمان انتشار: ۱۲:۴۳ ق.ظ
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
خلاصه خبر:

يکي از شرکتهاي موفق در زمينه تصفيه آب شرکت توازن فرآب است. اين شرکت با بهرهگيري از فن آوري هاي نوين در امر تصفيه آب و فاضلاب با استفاده از پويايي، اتکا به توان مهندسي و اندوختن تجرب، موفق به کسب دانش و فن آوري ها ي روز در اين زمينه شده است. يکي از […]
يکي از شرکتهاي موفق در زمينه تصفيه آب شرکت توازن فرآب است. اين شرکت با بهرهگيري از فن آوري هاي نوين در امر تصفيه آب و فاضلاب با استفاده از پويايي، اتکا به توان مهندسي و اندوختن تجرب، موفق به کسب دانش و فن آوري ها ي روز در اين زمينه شده است.
يکي از مهمترين پروژههاي اين شرکت موفق بازگرداني آب به چرخه مصرف در شرايط کنوني که بحران آب بيش از پيش جهان و کشور ما را تحت تأثير قرار داده است ميباشد.
براي آشنايي بيشتر با اين شرکت با مدير عامل جوان و خلاق اين شرکت به گفتگو نشستيم. وي با دقت نظر خاص خود در زمينه تأمين دستگاههاي مورد نياز جهت تصفيه آب با توجه به تکنولوژي روز جهان از تلاش دلسوزانه خود براي بازگرداني آب به چرخه مصرف دوباره و همچنين همراهي با مشتريان توازن فرآب برايمان گفت.
گفتگوي ما را با بهروز زندي مدير عامل شرکت توازن فرآب ميخوانيد.
از تاريخچه و محصولات توليدي شرکت توازن فرآب براي خوانندگان اقتصاد و نمايشگاه بگوييد.
شرکت توازن فرآب در سال ۱۳۷۸ خورشيدي به ثبت رسيد و در اين مدت نسبت به ارائه محصولات تصفيه آب و فاضلاب اقدام کرده که در اين خصوص پروژههاي بزرگي را با توليد دستگاههاي آب شيرين کن به انجام رسانده است. همچنين پروژههاي ضد عفوني با تکنولوژي ازن را براي صنايع مختلف به خصوص تصفيه خانههاي مشهد، شيراز، همدان و پالايشگاه لاوان ساپورت کرده است. يکي از نقشه راههاي فرآب تبديل آب دريا به آب شرب براي تأمين آب مورد نياز صنايع فولاد، نفت، گاز پتروشيمي و صنايع نيروگاهي است که در اين راستا با استفاده از تکنولوژي پيشرفته اين آبها را تصفيه و به آب مورد استفاده در پروسه صنعتي تبديل مينماييم.
برتري محصولات فرآب نسبت به رقبا را در چه مي دانيد؟
يکي از ويژگيهاي شرکت ما انجام کار مهندسي از ابتدا تا انتها به صورت صفر تا صد است. همچنين شرکت خريد تمام تجهيزات داخلي و خارجي، اجرا، ساخت، نصب و راه اندازي و راه بري طرحها را انجام ميدهد که اين امر باعث تسلط بيشتر بر روي پروژه ميشود. در مجموع قيمتهاي رقابتي، کيفيت بسيار بالا، استفاده از تجهيزات سازندههاي بسيار معروف و قديمي اروپا و آمريکا مجموعهاي از ويژگيهاي توازن فرآب است.
خدمات پس از فروش فرآب به چه صورت است؟
پس از گارانتي محصولات خدمات گسترده پشتيباني فني را براي مشتريان خود داريم که اين امر در زمينههاي محصولات آب شيرين کن و يا ازن در اختيار مشتريان است و بعد از اتمام مدت يک ساله گارانتي مشتريان ميتوانند همراهي مجموعه توازن فرآب را به اين صورت داشته باشند.
توزيع محصولات فرآب چه گسترهاي دارد؟
تاکنون به لحاظ پتانسيل و نياز بالاي بازار داخلي به آب با کيفيت نتوانستهايم به مقوله صادرات بپردازيم اما در زمينه صادرات به بازار مصر به عنوان يکي از بازارهاي هدف ميانديشيم. همچنين کشورهاي آفريقايي در برنامه صادرات ما قرار دارند.
آيا شرکت فرآب در زمينه اقدامات فرهنگي براي کاهش مصرف آب نيز فعاليت دارد؟
يکي از اصليترين رسالتهاي فرآب فعاليت در زمينه جلوگيري از دور ريز آب و صدمه به محيط زيست است که با راهکارهاي جديد در زمينه تصفيه پس آبها سعي در بازگرداني پس آبهاي صنعتي داشته و اقدامات مهمي در اين زمينه انجام دادهايم.
انگيزه شما از حضور در نمايشگاه چيست؟
شرکت ما در بيشتر مقاطع نمايشگاه حضور داشته و انگيزه اصلي از مشارکت در نمايشگاهها اعلام حضور و پايداري خود در اين صنعت است و هر سال کوشيدهايم با قدرت بيشتري در نمايشگاه مشارکت داشته باشيم.
محصول جديدي براي ارائه به بازار داريد؟
دو سال است که اقدام به توليد سيستمهاي RECYCLING يا بازگرداني پس آبها به پروسه توليد داشتهايم و در اين زمينه يه صورت حرفهاي اقداماتي را انجام دادهايم.
از مشکلاتي که در کسب و کار با آن مواجه هستيد برايمان بگوييد.
يکي از مشکلات نحوه برگزاري مناقصهها و پروژهها و همچنين تأمين مالي پروژهها از سوي کار فرماها است.
به عنوان مثال يکي از پروژههاي مهم ما که دوسال پيش تحويل شده همچنان داراي مشکلات پرداختي است. در زمينه برگزاري مناقصهها نيز سالم برگزار کردن آنها همواره دغدغه فعالان بوده است.
از دست آوردهاي شرکتتان براي خوانندگان اقتصاد و نمايشگاه بگوييد.
از جمله فن آوري هايي که شرکت ما امکان اجراي آن به صورت طراحي، تأمين، ساخت، نصب و راه اندازي با استفاده حداکثري از توان ساخت داخل را دارد، حذف مواد محلول از آب به روش اسمز معکوس (RO)خصوصاً براي آب دريا و ظرفيتهاي بالا، سيستمهاي تصفيه آب و پساب به روش اولترافيلتراسيون (UF)، حذف کدورتهاي بالا و چربي از آب و پساب به روشهاي شناور سازي (DAF)، گندزدايي و اکسيداسيون پيشرفته آب و فاضلاب با استفاده از گاز ازن و پرتو دهي فرابنفش UV ميباشد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نام:
ایمیل:
وبسایت:
* نظر:

اخبار نمایشگاه ها
آخرین اخبار
پر بازدیدترین اخبار