کد خبر: 2341
تاریخ انتشار: ۹۵/۰۷/۰۳
زمان انتشار: ۱۰:۲۲ ق.ظ
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
خلاصه خبر:

مدیرکل معماری و ساختمان شهرداری تهران از آغاز برگزاری سلسله نشست‌های نما در مناطق ٢٢گانه شهر تهران خبر داد و گفت: نمایشگاه نماهای برگزیده کمیته‌های نما در کنار این سلسله نشست‌ها در مناطق برپا می‌شود. به گزارش خبرگزاری «اخبار نمایشگاه ها » به نقل از رخدادنما ،سهيلا صادق‌زاده اظهار كرد: كميته‌هاي نما از نيمه دوم […]
مدیرکل معماری و ساختمان شهرداری تهران از آغاز برگزاری سلسله نشست‌های نما در مناطق ٢٢گانه شهر تهران خبر داد و گفت: نمایشگاه نماهای برگزیده کمیته‌های نما در کنار این سلسله نشست‌ها در مناطق برپا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری «اخبار نمایشگاه ها » به نقل از رخدادنما ،سهيلا صادق‌زاده اظهار كرد: كميته‌هاي نما از نيمه دوم سال ٩٣در حالي در مناطق برگزار شده است كه فرصتي فراهم كرد تا افراد آكادميك از سطح دانشگاه در كنار مسئولان اجرايي در شهرداري و حوزه نظارت شوراي شهر دور ميز تصميم‌گيري جمع شوند و حاصل برگزاري اين نشست دستيابي به ضوابط، مقررات و حتي نماهاي برگزيده در سطح تهران شد. مديركل معماري و ساختمان شهرداري تهران افزود: بدين‌ترتيب با توجه به‌دستاوردهاي اين جلسات پراكنده مصمم شديم تا سلسله نشست‌هاي كميته نما را به‌طور منظم و با حضور ٤٤تن از استادان دانشگاهي، دبيران كميته نما و طراحان در مناطق برگزار كنيم و علاوه بر ارائه اصول و معيارهاي ارزيابي طرح‌ها فرصتي شود تا دست اندركاران حوزه ساخت‌وساز نيز با مسائل نما و دغدغه‌هاي موجود در آن آشنا شوند.

نخستين نشست از سلسله نشست‌هاي كميته نما با برپايي نمايشگاه آثار چهارم مهرماه در منطقه ١٣ برگزار مي‌شود و اميدواريم اين نشست با استقبال شهروندان همراه باشد. مديركل معماري و ساختمان شهرداري تهران اعلام كرد: هدف از برگزاري اين نمايشگاه نمايش آثار برتر نما و آشنايي با شيوه‌ها، معيارها و اصول مور نظر معماري بومي است.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نام:
ایمیل:
وبسایت:
* نظر:

اخبار نمایشگاه ها
آخرین اخبار
پر بازدیدترین اخبار