با اولویت عرضه کالای ساخت داخل؛نمایشگاه بوی ماه مهر در کرمانشاه افتتاح شد


با اولویت عرضه کالای ساخت داخل؛نمایشگاه بوی ماه مهر در کرمانشاه افتتاح شد

مدیرعامل نمایشگاه‌‌های بین‌المللی استان کرمانشاه گفت: نمایشگاه  بوی ماه مهر با اولویت عرضه کالاهای ایرانی در محل دائمی نمایشگاه‌های کرمانشاه واقع در انتهای پارک شاهد افتتاح شد.

 

نمایشگاه بوی ماه مهر با اولویت عرضه کالای ایرانی در کرمانشاه افتتاح شد

رضا سلیم‌ساسانی در حاشیه آغاز به کار این نمایشگاه اظهار داشت: ساعت بازدید از نمایشگاه 10 صبح تا 22 است و نمایشگاه بوی ماه مهر با اولویت عرضه کالاهای ایرانی از امروز تا 24 شهریوربا 1500 متر فضا و 60 غرفه در محل دائمی نمایشگاه‌های کرمانشاه واقع در انتهای پارک شاهد برپا است.

مدیرعامل نمایشگاه‌‌های بین‌المللی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه این نمایشگاه در ماه پایانی تابستان و نزدیک شدن به مهرماه و آغاز سال تحصیلی به مدت شش روز برپا خواهد بود، گفت: انواع لوازم‌التحریر ایرانی و تولید داخل با طرح‌های ایرانی ـ اسلامی و با تخفیف 20 درصد به مردم استان کرمانشاه عرضه خواهد شد.

ساسانی با بیان اینکه قیمت‌گذاری کالاهای عرضه شده در این نمایشگاه مورد تأیید اتحادیه‌های مربوطه است، عنوان کرد: علاوه بر لوازم التحریر وسایل مورد نیاز دیگری مثل کیف، کفش و پوشاک ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان نیز در نمایشگاه عرضه می‌شود و بازرسان نیز نظارت های لازم را بر روند عرضه این محصولات انجام می‌دهند.

وی با بیان اینکه هدف از برپایی این نمایشگاه تأمین نوشت‌افزار مورد نیاز دانش‌آموزان و دانشجویان در آستانه بازگشایی مدارس و دانشگاه است، گفت: لوازم‌التحریر از جمله وسایلی است که اگر از کشورهای خارجی وارد شود نمادهای فرهنگی غیر ایرانی را نیز با خودش به کشور وارد می‌کند و براین اساس مسئولان در تولید کالاهای ایرانی باید تلاش کنند.

منبع خبر:خبرگزاری تسنیم

 preloader