کد خبر: 21131
تاریخ انتشار: ۹۶/۱۲/۲۳
زمان انتشار: ۱۲:۳۷ ب.ظ
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
خلاصه خبر:

حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا نوری شاهرودی سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسقط پایتخت کشور عمان و هیات همراه ایشان با حضور در پاویون کشورمان در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان مسقط از آن بازدید بعمل آوردند.   این گزارش حاکی است در این بازدید وی با حضور در غرفه های مربوط به […]
حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا نوری شاهرودی سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسقط پایتخت کشور عمان و هیات همراه ایشان با حضور در پاویون کشورمان در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان مسقط از آن بازدید بعمل آوردند.

 

این گزارش حاکی است در این بازدید وی با حضور در غرفه های مربوط به شرکتهای مختلف ایرانی مشارکت کننده در این نمایشگاه ضمن مشاهده آخرین دستاوردهای ارائه شده به بحث و تبادل نظر با آنان در خصوص چگونگی مشارکت بهتر تولیدکنندگان و صادرکنندگان کشورمان در اینگونه نمایشگاهها پرداخت.

 

لازم به ذکر است شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران به نمایندگی از کشورمان به همراه ۱۴ شرکت ایرانی فعال در زمینه های مختلف مرتبط با این صنعت در این نمایشگاه حضور داشته و آخرین دستاوردهای خود را در معرض دید بازدیدکنندگان و متخصصین این عرصه قرار می دهند.

روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نام:
ایمیل:
وبسایت:
* نظر:

اخبار نمایشگاه ها
آخرین اخبار
پر بازدیدترین اخبار