کد خبر: 3655
تاریخ انتشار: ۹۵/۰۸/۲۷
زمان انتشار: ۲:۲۸ ب.ظ
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
خلاصه خبر:

برند الدورا ELDORA در سال ۱۳۸۷ با مشارکت و همکاری یک گروه پنج نفره از صاحبان کسب‌وکار لوازم یدکی خودرو در ایران با داشتن ده‌ها سال سابقه فعالیت در این صنف متولد شد. این برند در سال ۸۴ در ایران ثبت شده بود که در سال ۹۱ علامت (الدورا ندای اطمینان) نیز به عنوان شعار […]
برند الدورا ELDORA در سال ۱۳۸۷ با مشارکت و همکاری یک گروه پنج نفره از صاحبان کسب‌وکار لوازم یدکی خودرو در ایران با داشتن ده‌ها سال سابقه فعالیت در این صنف متولد شد. این برند در سال ۸۴ در ایران ثبت شده بود که در سال ۹۱ علامت (الدورا ندای اطمینان) نیز به عنوان شعار و چراغ عملکرد این گروه ثبت گردید و سرانجام در سال ۲۰۱۰ میلادی برند ELDORA در سازمان جهانی مالکیت معنوی WIOP تحت سیستم موافقت‌نامه و پروتکل مادرید ثبت شد.
جعفر واعظی مدیرعامل و عضو هیأت مدیره مجرب و کاردان این گروه توضیح می‌دهد که الدورا فعالیت خود را در تهران آغاز کرده و به تدریج حوزه فعالیتش را گسترش داده و اکنون یکی از برندهای پایدار و پیشتاز و خوشنام در حوزه لوازم یدکی خودرو با نمایندگان معتبر و فعال در سراسر کشور است که تا سال ۱۴۰۰ خورشیدی به یکی از بازیگران اصلی بازار قطعات یدکی خودروی کشور در قطعات و قوای محرکه تبدیل خواهد شد و نقش کلیدی در تأمین قطعات یدکی مورد نیاز انواع خودروهای تولید داخل با محوریت قوای محرکه با همکاری تأمین‌کنندگان معتبر داخلی و بین‌المللی خواهد داشت.
مدیرعامل الدورا تأکید می‌کند که موفقیت گروه تحت مدیریت وی برپایه رضایت مستمر زنجیره ارزش آفرینی یعنی مصرف‌کنندگان نهایی، مشتریان، کارکنان، تأمین کنندگان و سهامداران در راستای چشم‌انداز الدورا برای تبدیل شدن به شرکتی با برندهای برتر در بازارهای هدف استوار است و گروه به تغییر و نوآوری با ایجاد سازمان یادگیرنده و سازمان تندآموز اهمیت ویژه می‌دهد.
به گفته واعظی انواع سرسیلندر، میل سوپاپ، سوپاپ و گیت سوپاپ، یاتاقان، میل لنگ، واشر سرسیلندر، بوش و پیستون و رینگ، شاتون، پمپ و صافی بنزین، اویل پمپ و واتر پمپ، پولی و کاسه نمد بخشی از سبد محصولات برند الدورا را تشکیل می‌دهد و این سبد با دقت و سختگیری کیفی درحال توسعه و تکمیل شدن است.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نام:
ایمیل:
وبسایت:
* نظر:

اخبار نمایشگاه ها
آخرین اخبار
پر بازدیدترین اخبار