کد خبر: 23104
تاریخ انتشار: ۹۷/۰۳/۳۰
زمان انتشار: ۸:۵۳ ق.ظ
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
خلاصه خبر:

نمایشگاه بین المللی کتاب کره جنوبی با حضور جمهوری اسلامی ایران از امروز ۳۰ خرداد در مرکز نمایشگاهی «کوئکس» سئول گشایش یافت و تا ۳ تیر پذیرایی بازدید علاقه مندان است. جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه در غرفه‌ای به مساحت ۱۸ مترمربع کتاب‌هایی را در حوزه ایران‌شناسی، کودک و نوجوان، هنر، ادبیات معاصر و […]
نمایشگاه بین المللی کتاب کره جنوبی با حضور جمهوری اسلامی ایران از امروز ۳۰ خرداد در مرکز نمایشگاهی «کوئکس» سئول گشایش یافت و تا ۳ تیر پذیرایی بازدید علاقه مندان است.

جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه در غرفه‌ای به مساحت ۱۸ مترمربع کتاب‌هایی را در حوزه ایران‌شناسی، کودک و نوجوان، هنر، ادبیات معاصر و دین در معرض دید عموم قرار داده است.
معرفی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، دعوت از ناشران خارجی برای حضور در نمایشگاه کتاب تهران، معرفی طرح بورسیه برای ناشران، نویسندگان و مترجمان فعال در حوزه کتاب‌های فارسی و معرفی کتاب‌های طرح «گرنت» از جمله برنامه‌هایی است که در غرفه ایران اجرا می‌شود.
موضوع مورد تاکید این دوره از نمایشگاه «تعریف جدید» عنوان شده و جمهوری چک مهمان ویژه نمایشگاه است.
آخرین دوره این نمایشگاه سال گذشته با حضور ۱۷ کشور و ۳۵۶ شرکت کننده برگزار شد که در آن هزار و ۷۰۰ نشست و برنامه فرهنگی برگزار شد.

منبع:ایرنا

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نام:
ایمیل:
وبسایت:
* نظر:

اخبار نمایشگاه ها
آخرین اخبار
پر بازدیدترین اخبار