استان گلستان؛افتتاح نمایشگاه مهارت آموزی و اشتغال در گرگان


استان گلستان؛افتتاح نمایشگاه مهارت آموزی و اشتغال در گرگان

نمایشگاه مهارت‌آموزی و اشتغال همزمان با هفته دولت با هدف نمایش دستاوردها و توانمندی‌های مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای استان گلستان در گرگان افتتاح شد

نمایشگاه مهارت‌آموزی و اشتغال در استان گلستان افتتاح شد

گرگان_سیدعلی‌رضا حسینی‌طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گلستان صبح امروز در مراسم افتتاح نمایشگاه مهارت‌آموزی و اشتغال اظهار داشت: این نمایشگاه همزمان با هفته دولت در 40 غرفه در سالن نمایشگاهی جنب تالار فخرالدین اسعد گرگانی آغاز به فعالیت کرده است.

وی افزود: در این نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای استان گلستان به نمایش گذاشته شده است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گلستان تصریح کرد: توانمندی‌های کارآموزان مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای در بخش‌های سفال، چوب، مس، فرشینه، نقاشی روی پارچه، گیاهان دارویی، گل‌های آپارتمانی، طلا و جواهر، زیورآلات، فناوری اطلاعات و غیره در این نمایشگاه ارائه شده است.

حسینی‌طلب گفت: همچنین کارگاه‌های آموزشی در زمینه‌های مختلف در محل نمایشگاه مهارت‌آموزی و اشتغال برگزار و گواهی شرکت در دوره به شرکت‌کنندگان اعطاء می‌شود.

وی اظهار کرد: نمایشگاه مهارت آموزی و اشتغال تا 7 شهریور از ساعت 9.30 صبح تا 12.30 و 17.30 عصر تا 21.30 در سالن نمایشگاهی جنب تالار فخرالدین اسعد گرگانی پذیرای علاقمندان است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گلستان با بیان اینکه در 14 شهرستان مراکز دولتی فنی و حرفه‌ای وجود دارد، بیان داشت: در این مراکز بیش از 440 حرفه به مهارت‌جویان آموزش داده می‌شود و این افراد می‌توانند پس از اتمام دوره‌های آموزشی، برای خود اشتغال ایجاد کنند.

منبع خبر:تسنیم

 preloader