استان کردستان؛افتتاح نمایشگاه ازدواج و خانواده جوان در سنندج


استان کردستان؛افتتاح نمایشگاه ازدواج و خانواده جوان در سنندج

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان از برگزاری نمایشگاه و جشنواره ازدواج و خانواده جوان به مناسبت هفته ازدواج در کردستان خبر داد.

گلاویژ فتاحی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان گفت: نمایشگاه ازدواج و خانواده جوان در ۱۵ غرفه از امروز ۱۲ شهریورماه در عمارت خسروآباد سنندج آغاز به کار می‌کند.
وی افزود: این نمایشگاه در دو محور تولیدات محصولات فرهنگی و هنری با موضوع ازدواج و همچنین معرفی خدمات و برنامه‌های بخش دولتی و غیر دولتی و معرفی محصولات مرتبط ازدواج در حوزه فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی با الگوی ایرانی اسلامی با توجه به منویات مقام معظم رهبری و سیاست‌های سال حمایت از کالای داخلی برگزار خواهد شد.
فتاحی بیان کرد: جشنواره ازدواج و خانواده جوان همزمان با اختتامیه نمایشگاه در عمارت خسروآباد سنندج با حضور مسئولین و ادارات و ارگان‌های عضو ستاد ساماندهی امور جوانان استان برگزار می‌شود.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان به تجلیل از افراد خیر و تأثیر گذار در حوزه ازدواج اشاره کرد و افزود: دستگاه‌های دولتی و غیر دولتی مرتبط با امر ازدواج، معرفی کتب برتر، کلیپ و فیلم برتر، بانک دارای ارائه تسهیلات بیشتر، زوج‌های قرآنی، ورزشکار و دانشجو، همسر شهید آزاده و جانباز، زوج‌های کارگر و روستائی موفق در این جشنواره تجلیل و تقدیر خواهد شد.
فتاحی در پایان گفت: جشنواره ازدواج و خانواده جوان به همت اداره کل ورزش و جوانان استان و با همکاری امور فرهنگی و اجتماعی و امور زنان و خانواده استانداری کردستان، مرکز بهداشت سنندج، کمیته امداد امام خمینی (ره)، بهزیستی، سپاه بیت المقدس، دادگستری، میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری، بانک‌های رسالت و تجارت و سازمان‌های مردم نهاد آوای کهن سنه دژ، وادی هیژان، سپهر فردای آبیدر، تلاشگران سلامت و لبخند بسازیم برگزار می‌شود.

منبع خبر:باشگاه خبرنگاران جوان

 preloader