استاندار مرکزی اعلام کرد؛راه اندازی نمایشگاه دائمی گل و گیاه در محلات طی ماه های آینده


استاندار مرکزی اعلام کرد؛راه اندازی نمایشگاه دائمی گل و گیاه در محلات طی ماه های آینده
نمایشگاه دائمی گل و گیاه در محلات راه اندازی می شود

استاندار مرکزی گفت: نمایشگاه دائمی گل و گیاه محلات طی چند ماه آینده کار خود را آغاز می‌کند و تامین زیرساخت لازم برای راه اندازی این نمایشگاه دائمی در دستور کار است.

سید علی آقازاده شامگاه سه شنبه در حاشیه افتتاح شانزدهمین نمایشگاه گل و گیاه محلات در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی چند ماه آینده شاهد افتتاح نمایشگاه دائمی گل و گیاه محلات خواهیم بود که این کار با حمایت دولت برای نخستین بار در استان مرکزی اتفاق می افتد.

وی افزود: در ارتباط با حمایت های دولت از تولیدکنندگان گل و گیاه، همچنین قول داده شد که راه دسترسی به نمایشگاه دائمی آسفالت شود. در بخش تامین آب، برق و دیگر زیر ساخت ها برای نمایشگاه دائمی نیز اقداماتی از سوی استانداری مرکزی صورت گرفته است.

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: شانزدهمین نمایشگاه گل و گیاه محلات امروز همزمان با هفته دولت و در آستانه عید سعید غدیر با حضور گسترده انبوهی از مردم از نقاط مختلف کشور گشایش یافت.

آقازاده بیان داشت: این نمایشگاه با حضور ۵۰ شرکت داخلی افتتاح شد و مقرر گردید سال آینده از دیگر استان های کشور برای حضور در نمایشگاه دعوت شود و این نمایشگاه می‌تواند هم در جهت تولیدات بیشتر و متنوع تر و هم ایجاد یک زمینه برای صادرات گل و گیاهان زینتی، طبیعی و آپارتمانی نقش مهمی داشته باشد و به این ترتیب می توانیم به صادرات غیرنفتی استان هم امید بیشتری داشته باشیم.

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: حضور مردم از شهرها و استان‌های مختلف در این نمایشگاه می‌تواند در زمینه رونق تولید محصول گل و گیاهان طبیعی و آپارتمانی موثر باشد و با توجه به تنوعی که تولید گل و گیاه محلات دارد، قطعا از سوی مردم مورد استقبال قرار می گیرد.

منبع خبر:خبرگزاری مهر

 preloader