ادامه رویداد «همدان ۲۰۱۸» با صد ها برنامه،در نیمه دوم سال


ادامه رویداد «همدان ۲۰۱۸» با صد ها برنامه،در نیمه دوم سال
رویداد «همدان ۲۰۱۸» فرصتی استثنایی برای معرفی همدان در جهان است

همدان – دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان همدان گفت: رویداد «همدان ۲۰۱۸» فرصتی استثنایی برای معرفی همدان در جهان است.

اسدالله ربانی مهر بعدازظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران بابیان اینکه رویداد همدان ۲۰۱۸ یک فرصت استثنایی و بی نظیر برای معرفی همدان است، گفت: هرچند اجلاس گردشگری آسیا در همدان برگزار شد و به پایان رسید اما رویداد ۲۰۱۸ ادامه دارد و برنامه اخیر یکی از چندین برنامه این رویداد مهم است.

اسداله ربانی مهر گفت: رویداد ۲۰۱۸ بهانه و فرصتی برای همدان است و تمام نشده بلکه ادامه دارد و در طول سال ۲۰۱۸ صدها برنامه پیش بینی شده و تعداد بسیار زیادی از برنامه‌ها هنوز اجرا نشده و در نیمه دوم سال اجرا می شود.

مدیر کل روابط عمومی استانداری همدان بابیان اینکه از جشنواره اسب اصیل ایرانی تا مسابقات شطرنج آسیایی و حتی نمایشگاه و جشنواره های مختلف فرهنگی در سطح استان با عنوان رویداد ۲۰۱۸ برگزار شده است، گفت: طی نیمه دوم سال نیز برنامه های مختلف دیگری از جمله میزبانی اجلاس جهانی گردشگری به همین عنوان در همدان برگزار می شود که توفیق بزرگی برای استان در میزبانی از این رویداد بین المللی است.

ربانی مهر گفت: همدان یکی از ۵ استان پر تردد کشور در تابستان امسال بوده که این امر یکی از دستاوردهای رویداد ۲۰۱۸ بوده و با همین رویداد تبلیغات زیادی برای معرفی همدان انجام شده که این خود از دستاوردهای رویداد همدان ۲۰۱۸ است.

مدیر کل روابط عمومی استانداری همدان گفت: هیئت دولت توجه خاص و ویژه ای به این موضوع داشته و معاون اول رئیس جمهور علاوه بر شرکت در اجلاس، یک ستاد ملی برای برنامه ریزی رویداد نیز تشکیل داد و حتی در جلسه هیئت دولت مصوبه ای برای همکاری با رویداد اعلام شد.

ربانی عنوان کرد: برگزاری خوب برنامه ها با وحدت و همدلی بین دستگاه ها انجام شده و در سایر برنامه ها به خصوص اجلاس جهانگردی که در آبان برگزار می شود نیز باید سعی شود این وحدت و همدلی حفظ شود تا همدان میزبان خوبی برای این رویدادهای مهم باشد و همدان را به خوبی معرفی کنیم.

منبع خبر:خبرگزاری مهر

 preloader