کد خبر: 23098
تاریخ انتشار: ۹۷/۰۳/۳۰
زمان انتشار: ۸:۴۲ ق.ظ
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
خلاصه خبر:

مدیر نمایشگاه بین المللی سازمان منطقه آزاد ماکو افزود: این نمایشگاه با هدف تحقق حمایت از کالای ایرانی برگزار می شود و فروش بیشتر و افزایش سهم بازار، معرفی کالاهای جدید، پیش فروش محصولات و برقراری ارتباط با جامعه و مصرف کنندگان راه اندازی شده است. وی ادامه داد: این نمایشگاه در ۲ هزار متر […]
مدیر نمایشگاه بین المللی سازمان منطقه آزاد ماکو افزود: این نمایشگاه با هدف تحقق حمایت از کالای ایرانی برگزار می شود و فروش بیشتر و افزایش سهم بازار، معرفی کالاهای جدید، پیش فروش محصولات و برقراری ارتباط با جامعه و مصرف کنندگان راه اندازی شده است.
وی ادامه داد: این نمایشگاه در ۲ هزار متر مربع محیط نمایشگاهی باحضور ۵۰ شرکت داخلی برپا شده و تا پایان این هفته از ساعت ۱۸ تا ۲۲ پذیرای بازدیدکنندگان است.
منطقه آزاد ماکو به لحاظ محدوده جغرافیایی شامل شهرستان های ماکو، شوط، پلدشت و شهر مرزی بازرگان بوده و در منتهی الیه شمال غرب کشور واقع شده است.
مساحت این منطقه حدود پنج هزار کیلومترمربع و جمعیت آن بر اساس نتایج سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵، حدود ۲۰۰ هزار نفر است.
منطقه آزاد ماکو به عنوان بزرگترین منطقه آزاد کشور دارای ۱۴۰ کیلومتر مرز مشترک با کشور جمهوری آذربایجان و ۱۳۰ کیلومتر مرز مشترک با کشور ترکیه است.

منبع:ایرننا

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نام:
ایمیل:
وبسایت:
* نظر:

اخبار نمایشگاه ها
آخرین اخبار
پر بازدیدترین اخبار